eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: German Truck Simulator
(/forum-217.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-218.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-77.html)
+---- Wątek: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) (/thread-37892.html)

Strony: 1 2


TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - ZmechaniZowany - 21/03/2016 10:56 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Firma Transannapol została założona dnia 15 Marca 2016 roku, wtedy oto firma została zarejestrowana w urzędzie. Dnia 20.03.16r firma zakupiła używany ciągnik siodłowy marki Mercedes-Benz oraz naczepę otwartą kogel i od tej pory może świadczyć usługi transportowe. Firma stacjonuje w Sandomierzu w niewielkim wynajętym garażu. Załoga firmy, jednocześnie szefostwo sprawuje dwoje ludzi. Założyciel firmy (ja) oraz wspólnik (brat). Firma zajmuje się transportem ponadnormatywnym na terenie kraju. Chwilowo przyjmujemy małe zlecenia, z czasem firma poszerzy horyzonty.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

TRANSANNAPOL świadczy dla Państwa usługi transportu drogowego. Realizujemy je własną flotą firmową.

Oferta transportu drogowego obejmuje :
- Transport Ponadnormatywny na terenie całej Polski
- Organizowanie zezwoleń na przejazdy po EU i PL
- Sprawdzanie, przystosowywanie i przebudowę infrastruktury drogowej na czas przejazdu
- Pomoc techniczną w zakresie przygotowania towaru do przewozu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image

MERCEDES BENZ Actros 1844 MP2 + Kogel (naczepa otwarta)

Image

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Aktualnie nasza firma nie zatrudnia nowych pracowników. Prosimy śledzić dział na bieżąco.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Możliwość kontaktu ze mna :

GG : 13599547
Wiadomość : PW
email : zmechanizowanyxx@gmail.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnia aktualizacja : 21.03.2016



RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - Skipper - 21/03/2016 11:08 PM

Wiec tak.Flota jak na poczatek okej.Opis i logo tez Wink Zycze szczescia i zeby firma nie upadla po tygodniu. Czekam na jakies foto z tras Smile


RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - Perkins - 21/03/2016 11:12 PM

Jakoś ten Actros mi nadaje wschodniego klimatu. Ogólnie jest dobrze, czekam na jakieś ciekawe ładunki. Big Grin


RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - ZmechaniZowany - 22/03/2016 10:31 PM

Witam !! Big Grin

Ciągłe siedzenie za biurkiem nie należy do najprzyjemniejszych obowiazków... ale wszystkie papierkowe roboty zostały skończone Ok Dzis rano pojechałem zatankowac i oddać do przegladu Mercedesa .. jutro będzie również wiadomo co z pierwszym ładunkiem dla naszego zestawu.. prawdopodobnie cos bd leciało z Katowic.. ale jeszcze nic nie wiadomo.. oto fotka ze stacjo. Do usłyszenia Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - Skipper - 22/03/2016 10:37 PM

Tak jak mówiłem czekam na jakieś ss z tras Tongue Aż mnie naszło na GTS'a :E A tak wgl jak tam ten model co ci wysyłałem na GG?


RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - ZmechaniZowany - 22/03/2016 10:39 PM

(22/03/2016 10:37 PM)Skipper napisał(a):  Tak jak mówiłem czekam na jakieś ss z tras Tongue Aż mnie naszło na GTS'a :E A tak wgl jak tam ten model co ci wysyłałem na GG?

No niebawem pojawi się w firmie Tongue


RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - Wąski - 22/03/2016 10:49 PM

Fajnie ten Mesiek wygląda z tą naczepą. Powodzonka. Big Grin


RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - xBladex - 23/03/2016 12:11 AM

Witam Kolegę po fachu i z okolic Smile


RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - ZmechaniZowany - 24/03/2016 04:51 PM

Witam !

No i wszystko jasne pierwsza trasa na pusto do Katowic.. po negocjacjach z klientem nasza firma pozyskała współpracę z Katowicką firmą na dostarczanie konstrukcji oraz rur metalowych do odbiorcy z Bielska-Białej. Kontrakt obejmuje 5 transportów. Pierwszy z nich już dziś bd ładowany na auto.. są to stalowe rury.. następne ładunki mają w ciągu tygodnia.. według umowy zostać dostarczone do klienta z Bielska. Dzisiaj rano wyjechałem na pusto do Katowic.. na załadunek.. na miejscu dogadanie konkretów z kierownikiem do spraw transportu tejże firmy. Kilka fotek z trasy z Bazy do Kato.. zdjęcia z załadunku i pierwszej trasy w barwach TRANSANNAPOL juz niebawem Wink

Image

Image

Image

Image

Image



RE: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny) - Ania - 24/03/2016 05:01 PM

Bardzo ładne drugie ujęcie i ogólnie wszystko się dobrze prezentuje,na czele z zestawem Ok