eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fiat Punto II - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Fiat Punto II (/thread-38007.html)

Strony: 1 2 3


Fiat Punto II - xUserN - 25/03/2016 06:42 PM

Kilka tematów w których można zobaczyć samochody forumowiczów powstało, dlatego postanowiłem, że ja też pochwale się naszym fiatem. Jest to Punto II 1.2 z 2002 roku, ~60 hp (Troche koni mogło uciec :E ), na dzień dzisiejszy ma przejechane 305168 km. Wyposażenie standardowe, bez klimy. Historia tej maszyny jest długa i nadal się tworzy. Od czasu kiedy tata dostał pierwsze firmowe auto, od tego czasu Punto stoi w garażu. Pierwsza wersja była taka, że doprowadzamy go do idealnego stanu i zaczynamy startować nim 4fun w KJSach i innych sprintach. O walke byłoby raczej ciężko, ale bardziej chodziło o wkręcenie się w to i rozjeżdżenie. Wymieniony jest rozrząd, zawieszenie i coś o czym zapomniałem. Później pojawił się pomysł, aby sprzedać fiacika i kupić coś innego. Rozważaliśmy różne opcje, clio, civic, swift, colt, cento, ale jak na razie wszystko stoi w miejscu i nie wiadomo jeszcze jak to będzie. Zapraszam więc do śledzenia tematu Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Fiat Punto II - Michal_Z_gno - 25/03/2016 07:35 PM

Ja bym go widział z taką "eLką" na dachu :E

A serio to wizualnie widać jest zadbane jak na tak duży przebieg.


RE: Fiat Punto II - Kukasz - 25/03/2016 08:47 PM

Ładny, zadbany. Smile Chciałbym zobaczyć fotki wnętrza.


RE: Fiat Punto II - xUserN - 26/03/2016 05:05 PM

Jak na razie jedna fotka z wnętrza, bo nie wyjeżdżaliśmy nim dzisiaj a miejsca było mało więc małe możliwości manewrów, szczególnie, że musiałem użyć statywu i robić zdjęcia na długich czasach.
Image



RE: Fiat Punto II - Deczor - 26/03/2016 06:01 PM

Nie ważne czym, ważne żeby zacząć, sam pamiętam jak brałem udziały w KJSach i zdarzało się że ktoś ciasną próbę wygrywał czymś zwinnym a dużo słabszym, życzę sukcesów, oby ten sport nigdy nie umarł. Fajny pomysł na spełnienie czasu z ojcem, poznanie mechaniki i zdobycie umiejętności zarówno kierowcy jak i pilota. POWODZENIAWykrzyknik


RE: Fiat Punto II - .:Seba11:. - 26/03/2016 06:42 PM

Mi jakoś ten samochód się nie widzi. Wolę większe samochody z widlastymi jednostkami Smile


RE: Fiat Punto II - xUserN - 26/03/2016 08:01 PM

(26/03/2016 06:01 PM)Deczor napisał(a):  Nie ważne czym, ważne żeby zacząć, sam pamiętam jak brałem udziały w KJSach i zdarzało się że ktoś ciasną próbę wygrywał czymś zwinnym a dużo słabszym, życzę sukcesów, oby ten sport nigdy nie umarł. Fajny pomysł na spełnienie czasu z ojcem, poznanie mechaniki i zdobycie umiejętności zarówno kierowcy jak i pilota. POWODZENIAWykrzyknik

Wielkie dzięki Ok Dokładnie, najtrudniejszy będzie pierwszy sezon i ogarnięcie tego wszystkiego (Szczególnie nie potrafie jakoś logicznie zrozumieć karty drogowej :E )

@up

Ja wolę mniejsze, zwinniejsze i typowo sportowe samochody. (Punto się do tej grupki nie wlicza, ale od czegoś trzeba zacząć :E )


RE: Fiat Punto II - Michal_Z_gno - 26/03/2016 08:03 PM

Wnętrze też dobrze utrzymane jak i zresztą było na zewnątrz Tongue


RE: Fiat Punto II - xUserN - 28/03/2016 03:57 PM

Dzisiaj troche przewietrzyliśmy samochodzik i przy okazji zrobiłem lepsze zdjęcia tego wnętrza.

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Fiat Punto II - .:Seba11:. - 28/03/2016 04:03 PM

Tak jak wspominałem wcześniej za tym autkiem nie przepadam, ale Twój egzemplarz mnie urzekł Smile