eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zakup ATS - Steam czy pudełko? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-506.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-511.html)
+---- Wątek: Zakup ATS - Steam czy pudełko? (/thread-38256.html)

Strony: 1 2


Zakup ATS - Steam czy pudełko? - matadrox - 08/04/2016 10:44 AM

Witajcie. Planuję najdalej jutro zakupić ATS'a. Ale nie wiem czy lepiej przez Steam, czy ze sklepu w pudełku. Róznica jest w cenie - w steam jest taniej o ok 20zł - właściwie bez znaczenia - oraz jak się orientuję w dodatkach DLC. Czy zakupując ze steam, tych dodatków w ogóle nie zdobędę za darmo? Kwestia zasadnicza też, przez jaki serwis zakupić? Polecacie coś?


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - Darson - 08/04/2016 11:01 AM

Jeżeli taniej na steam to kupuj na steam,nie wiem o jakim serwisie piszesz bo kupujesz na steam.
Jest jeszcze możliwość kupienia tu i wyjdzie jeszcze taniej https://www.g2a.com/american-truck-simulator-steam-cd-key-global.html


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - Thor - 08/04/2016 11:26 AM

Bez znaczeina gdzie kupisz , dodatki dostaniesz te same co wersja pudełkowa Smile koniec końców SCS dało obie mapy wszystkim a nie tylko do wersji pudełkowej.


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - Deczor - 08/04/2016 11:33 AM

I dostaniesz trzecią mapę poza tym na Steamie masz luz i nie musisz się bawić z updatami które w produktach SCSu występują często, i nie musisz wkładać płyty do napędu za każdym razem jak chcesz pograć co jest upierdliwe w wersjach pudełkowych.


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - matadrox - 08/04/2016 12:07 PM

(08/04/2016 11:33 AM)Deczor napisał(a):  i nie musisz wkładać płyty do napędu za każdym razem jak chcesz pograć co jest upierdliwe w wersjach pudełkowych.
Używanie płyty odgórnie odpada, bo używam linuksa. A wine słabo się sprawuje. Tak więc, nawet jeśli pudełko, to tylko klucz z niego wykorzystam. Przyjrzałem się i właściwie po doliczeniu vat-u do przelewu, cena taka sama jak w markecie.
A powiedzcie mi, czy gra będzie dostępna w bibliotece gier, na każdym komputerze? Tzn mam dwa laptopy i zastanawiam się, czy będe mógł skorzystać z gry na obu?


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - HasuFrogg - 08/04/2016 12:22 PM

Jeśli grę aktywujesz na platformie steam to obojętnie z jakiego komputera jeśli się zalogujesz na swoje konto będziesz widziała ja w bibliotece. Jedynie na każdym o ile będziesz chciał zagrać będziesz musiał ja zainstalować.
Po aktywacji klucza gra jest przypisana do konta steam nie komputera.


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - Thor - 08/04/2016 12:23 PM

(08/04/2016 11:33 AM)Deczor napisał(a):  I dostaniesz trzecią mapę poza tym na Steamie masz luz i nie musisz się bawić z updatami które w produktach SCSu występują często, i nie musisz wkładać płyty do napędu za każdym razem jak chcesz pograć co jest upierdliwe w wersjach pudełkowych.

Stary, co ty brałeś ze takie głupoty piszesz ?
Mape Arizony dostanie każdy niezależnie gdzie i jaką wersję kupi.
Każda gra czy to pudło czy digital wymaga darmowej rejestracji na steam i steam sam aktualizuje patche.
A o tym ze zeby grać trzeba mieć płytę włożona w napęd to już jest głupota najwyższych lotów Big Grin

Ja kupiłem wersję pudełkową , sama gra zainstalowana na steam , samo się wszystko robi i płyte od tej gry wyjąłem tylko podczas pierwszej instalacji a w gruncie rzeczy nie trzeba było tego robić bo wystarczyło grę na steam dodać i ściągnąć przez steam Smile


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - matadrox - 08/04/2016 12:32 PM

Dzieki Wam serdecznie!


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - Deczor - 08/04/2016 01:18 PM

(08/04/2016 12:23 PM)Thor napisał(a):  
(08/04/2016 11:33 AM)Deczor napisał(a):  I dostaniesz trzecią mapę poza tym na Steamie masz luz i nie musisz się bawić z updatami które w produktach SCSu występują często, i nie musisz wkładać płyty do napędu za każdym razem jak chcesz pograć co jest upierdliwe w wersjach pudełkowych.

Stary, co ty brałeś ze takie głupoty piszesz ?
Mape Arizony dostanie każdy niezależnie gdzie i jaką wersję kupi.
Każda gra czy to pudło czy digital wymaga darmowej rejestracji na steam i steam sam aktualizuje patche.
A o tym ze zeby grać trzeba mieć płytę włożona w napęd to już jest głupota najwyższych lotów Big Grin

Ja kupiłem wersję pudełkową , sama gra zainstalowana na steam , samo się wszystko robi i płyte od tej gry wyjąłem tylko podczas pierwszej instalacji a w gruncie rzeczy nie trzeba było tego robić bo wystarczyło grę na steam dodać i ściągnąć przez steam Smile

Źle się wysłowiłem kolega pytał czy dostanie wszystkie dodatki, chciałem go poinformować że dodatkowo nawet Arizone powinienem dodać że niezależnie od wersji, mój błąd, dzięki Thor, a co płyt to też dawno już nie kupowałem pudełek odkąd mam Steama a starsze tytuły wymagały płyt w napędzie, dużo się pozmieniało, sorry za zamęt.


RE: Zakup ATS - Steam czy pudełko? - matadrox - 10/04/2016 07:03 PM

(08/04/2016 12:23 PM)Thor napisał(a):  Mape Arizony dostanie każdy niezależnie gdzie i jaką wersję kupi.
A Arizona do pobrania jest już dostępna? Bo ja nie uzyskałem takowej aktualizacji. Chyba, że znajduje się gdzies na płycie, poza instalatorem, to ją do gram, steam jako taki, nie pobrał mi nic.