eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
W trasie Marcina! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: W trasie Marcina! (/thread-38435.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: W trasie Marcina! - Marcin26 - 27/06/2018 01:44 PM

Witam po jedno dniowej przerwieWykrzyknik Big Grin

Lublin > > > Arad
Image
Wyjazd z Lublina.
Image
Przejazd przez granicę. Big Grin
Image
W końcu naprawiają tę nawierzchnię. Może są utrudnienia ale za jakiś czas na pewno będzie się lepiej tędy jezdziło.
Image

Niestety tylko 3 fotki bo nie miałem pomysłu na lepsze foty. Dzisiaj raczej jeszcze coś wrzucę. Big Grin

RIFRESZ :E : Ktoś doradzi moda na realistyczne działanie świateł długich? Mianowicie chodzi mi o to, że w ETS2 one się po prostu zapalają, a ja chcę żeby było widać jak się rozjaśniają. Jeżeli ktoś czai o co mi chodzi to proszę poradzenie. Kiedyś korzystałem z takiego moda ale niestety nie pamiętam jak się nazywał.

Dziękuję za poświęcenie uwagi moim zdjęciom. Byłsbyś/aś tak miły/a ocenić moje zdjęcia? DZIĘKI!


RE: W trasie Marcina! - Lanker - 27/06/2018 02:29 PM

Pierwsza fotka najlepsza moim zdaniem :E Mod o którym mówisz to bodajże Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., tylko nie mam pewności czy długie też się rozjaśniaja.


RE: W trasie Marcina! - Kuba Truck - 27/06/2018 02:31 PM

Pierwsza fotka kozak <3 Big Grin


RE: W trasie Marcina! - Marcin26 - 28/06/2018 08:00 AM

WitamWykrzyknik Wszyscy wyspaniPytajnik Big Grin

Slavonski Brod > > > Venezia
Image
Naczepa podpięta więc w drogęWykrzyknik Smile
Image
Pierwsza autostrada w tej trasie.
Image
Cały czas na autostradzie. :/
Image
Myślałem, że już zjeżdżam z autostrad, a to następna. :E
Image
Przejazd przez tunel.
Image
Wciąż jadę autostradą... Angry
Image
No i w końcu wjazd do spedycji. Big Grin
Image

Według mnie trasy były lepsze niż ciągła jazda autostradą no ale cuż. Potem się poprawię. Big Grin

Moda na światła wciąż szukam ponieważ niestety tamten crashuje mi grę. Nie jest kompatybilny z moją całą wielką listą modów. Więc jeżeli ktoś coś zna to proszę o wysłanie. :E

Dziękuję za poświęcenie uwagi moim zdjęciom. Byłsbyś/aś tak miły/a ocenić moje zdjęcia? DZIĘKI!
Image


RE: W trasie Marcina! - Hardcor123 - 28/06/2018 09:28 AM

Powiem szczerze, że bardzo fajnie te foteczki wyglądają, w nocy szczególnie 10/10


RE: W trasie Marcina! - raczek1155 - 02/07/2018 08:58 PM

Pieknie Heart
10/10


RE: W trasie Marcina! - Michal_Z_gno - 02/07/2018 11:22 PM

Ładne malowanie na naczepie i do tego świetne nocne fotki (zwłaszcza, że nocne się trudniej robi) Tongue


RE: W trasie Marcina! - Ballino - 03/07/2018 10:34 AM

Zrobić ładne zdjęcie w nocy w ETS2 to już jest sztuka. Ty wspaniale się w tym odnajdujesz Wink https://i.imgur.com/oFe5JdW.png tutaj delikatnie poprawiłbym kontrast ale mimowszystko robisz dobrą robotę Smile


RE: W trasie Marcina! - Ukaszeł - 03/07/2018 10:18 PM

Jak dla mnie to te lampki za bardzo świecą, są zbyt sztuczne, ale ogółem jest całkiem okejka.