eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
steam na drugim komputerze z win7 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: ATS rozmowy ogólne (/forum-446.html)
+--- Wątek: steam na drugim komputerze z win7 (/thread-38488.html)

Strony: 1 2


steam na drugim komputerze z win7 - matadrox - 15/04/2016 05:20 PM

Witajcie. Mam kłopot i nie wiem czy to tylko u mnie czy w ogóle tak się dzieje. Otóż na drugim komputerze nie loguje mnie do steam. Wyskakuje inf, że steam ma kłopot z uzyskaniem połączenia. I tak od wczesnego popołudnia do teraz. Syn na laptopie swoim normalnie loguje się, więc o co chodzi? Z góry dzięki za jakieś informacje. Dodam, że na stronie steam, loguje mnie prawidłowo.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - HasuFrogg - 15/04/2016 06:07 PM

Czasami tak się dzieje. Odczekaj jeszcze.
Na próbę (może pomoże a może nie) zaloguj się z laptopa na swoje konto a później ze swojego komputera.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - Michal_Z_gno - 15/04/2016 06:12 PM

Spróbuj może wyłączyć i włączyć kompa bo kiedyś też tak miałem i to mi wtedy pomogło.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - matadrox - 15/04/2016 06:46 PM

Dzięki chłopaki, ale niestety nic nie pomaga. Najlepsze, że na młodego laptopie też nie mogę się zalogować - a on na swoim koncie, na tym laptopie może. Trudno. Do niedzieli sobie odpuszczę. Chyba nie ma to związku z tym, że steam'a aktywowałem na linuksie?


RE: steam na drugim komputerze z win7 - random_passanger - 15/04/2016 07:49 PM

Oczywiście że zmiana systemu może mieć związek.Steam wykorzystuje inny mechanizm logowania do klienta i do strony internetowej, skoro mówisz że do strony możesz uzyskać dostęp to może właśnie tutaj leży wina.Czy Linux dysponuje jakimś mechanizmem podobnym do UAC w Windows(chodzi o uprawnienia administratora do uruchomienia programu).Dobrze by było abyś podał konkretne dane o obu komputerach i napisał czy możesz się zalogować na jakiekolwiek konto na PC, na którym jest Linux.

Pozdrawiam.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - matadrox - 16/04/2016 07:17 AM

Drugiego kompa z linuksem nie posiadam. W domu nie przyjął się Wink I żadne logowanie z win7 oraz 8.1 nie działa. Wrócę do domu jutro to zobaczę, czy w ogóle na linuksie mogę się zalogować, skąd był instalowany steam.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - rafaelcz82 - 16/04/2016 11:41 AM

Ja przez parę dni miałem problem z logowaniem profilu na steam, a strona odpalała się bez problemu. Sprawcą zamieszania okazały się ostatnie aktualizacje do McAfee, blokujące dostęp sieciowy dla aplikacji.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - matadrox - 16/04/2016 03:07 PM

Na żadnym z domowych komputerów nie ma AV. Dziś wpadłem na chwilę do domu po rzeczy i spróbowałem się zalogować z mojego lapka i bez kłopotu, od razu poszło. Nie wiem już co jest nie tak.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - rafaelcz82 - 16/04/2016 03:31 PM

@meils, spróbuj w takim razie reinstalację steam.
Pierwsze co zrobiłem, jak mnie AV zaczął wywalać z platformy, to była właśnie ponowna instalacja steam na komputrze. Po tym o dziwo steam działał dobrze - do czasu ponownego uruchomienia komputera.
Dlatego od razu zasugerowałem Tobie ten drugi wariant rozwiązania, który akurat u mnie miał zastosowanie.


RE: steam na drugim komputerze z win7 - matadrox - 16/04/2016 05:17 PM

Reinstalacja też nie pomaga. A wy normalnie możecie się logować do konta, na innych komputerach? Bo rzecz nie tyczy się mojego, a innych komputerów.