eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Rowerek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Sport (/forum-426.html)
+---- Wątek: Rowerek (/thread-38558.html)

Strony: 1 2


Rowerek - Ukaszeł - 19/04/2016 08:22 PM

Witam wszystkich zgromadzonych Cool innego działu na to nie znalazłem więc piszę tutaj. Jako że powoli robi się ciepło, zdecydowałem się na zakup roweru. Być może ktoś siedzi w tematyce rowerów i mi doradzi, ale żeby to był bardziej górski. Standardem oczywiście hamulce tarczowe ( przód tył ), amortyzator z przodu ( tylko ) i dobre przerzutki. Budżet to jakieś 2000 polskich złotych. Ma ktoś coś, albo z własnego doświadczenia ? Big Grin


RE: Rowerek - limowski - 19/04/2016 08:50 PM

Nie wiem jak ma się teraz ta firma, ale 8-9 lat temu mieli świetne produkty. Jednym z nich przejeździłem około 5 lat, do dziś leży w garażu bo nie chciało mi się pancerzyków wymienić. Znam też kilka osób, które mają nowsze modele i również nie narzekają na nie. Także polecam, ale odpowiedzialności za ich sprzęt nie biorę :E http://www.kross.pl/pl/rowery/gorskie


RE: Rowerek - VresT - 19/04/2016 09:10 PM

Jak byś mógł to bierz najlepiej hamulce hydrauliczne tarczowe,gwarantuję ci że jednym palcem wychamujesz w ciągu kilku sekund,z ogółu polecam niemieckie rowery MIFA a dokładnie model Zundapp Smile Tutaj masz mój temat z rowerem tego producenta http://etrucks.pl/thread-32695.html


RE: Rowerek - Narzew - 20/04/2016 08:13 PM

Zależy ile masz zamiar nim jeździć Smile Mój wytrzymał 1,5 sezonu. Kupiłem na giełdzie za 800 zł i polecam bo był w miarę dobry, jednak chyba zbyt bardzo go katowałem (teren, bruk, kamienie etc), po około 5000km urwał się łańcuch i trzeba bylo go wymienić. Po wymianie łańcucha poszły i przełożenia, a jak dałem do serwisu to z roweru zostało mniej niż przywieziono, zaraz urwał się hak i nie nadawał się do dalszej jazdy. Potem udało się go naprawić, ale to już nie było to samo :/ Przełożenia działały źle, jazda nie była już taka przyjemna. A teraz rower już nie nadaje się do niczego, ale szczegółów zdradzać nie będę.


RE: Rowerek - Ukaszeł - 20/04/2016 08:16 PM

a jakim rowerem sie woziłeś?


RE: Rowerek - Narzew - 20/04/2016 09:13 PM

Woziłem się Bulls 2.5D. Początkowo tylko asfalt ale z początkiem lata już jeździłem 1/3 tras w terenie Smile
Rowerek widać na początku tego filmiku. Obecny niestety jest kilkakrotnie gorszy i nie mam się czym chwalić :/





RE: Rowerek - Ukaszeł - 26/04/2016 05:33 PM

No i padł zakup. Kross Level R2 rocznik 2016. Po krótkiej przejażdżce jestem zadowolony i z całą pewnością mogę go polecić do 2200zł Smile


RE: Rowerek - ciastek - 26/04/2016 05:48 PM

Siema nie lepiej było kupić używkę np meride którą robi spec albo ketlera fajnie ,że wspierasz polski przemysł ale za tą cenę to osprzęt raczej marny. Sorki jeśli się wymądrzam Wink ale od kilku lat ścigam się na rowerkach więc troszkę się łyknęło tematu.ale tak czy siak długich km Wink


RE: Rowerek - Rosok - 26/04/2016 05:50 PM

Haha, najlepszy składak :E :E :E 2smiech

Image


RE: Rowerek - VresT - 26/04/2016 05:56 PM

Zapodaj fotki nowego sprzęcika Smile