eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Co Kox porabia? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Co Kox porabia? (/thread-38597.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Co Kox porabia? - .:KoxTrucker:. - 28/06/2016 03:31 PM

A ja zeskinowałem Skodę, mam nadzieję, że Konrad zaakceptuje taką wersję służbowego samochodu, najwyżej Konrad sam go jeszcze dopieści.
Image


RE: Co Kox porabia? - Misiek - 28/06/2016 05:23 PM

na początku myślałem że pisze tam Rutkowski :E Ale ci powiem że ten skin trochę taki biedny...


RE: Co Kox porabia? - Rosok - 28/06/2016 05:28 PM

Wg mnie napis powinien być na masce i na bagażniku Smile


RE: Co Kox porabia? - .:KoxTrucker:. - 28/06/2016 09:01 PM

Ostateczna wersja. Konrad, zatwierdzisz ją?
Image
Image

Konrad, Skoda jest tańsza w zakupie od Audi.


RE: Co Kox porabia? - kacperek - 28/06/2016 09:44 PM

Nie rozumiem Cię trochę przecież Konrad wyraźnie pisał że mamy już auto firmowe więc po ciul go dalej przekonujesz? Facepalm_emote_gif


RE: Co Kox porabia? - xUserN - 28/06/2016 10:04 PM

Włażenie do tyłka poprzez robienie skinów w paincie zawsze na propsie Ok


RE: Co Kox porabia? - |OVERSIZED| - 28/06/2016 11:06 PM

Troche to wszystko dziwne.. moim zdaniem takie rzeczy powinniście załatwiać sobie na PW a nie walić na forum 'e Kondzi moze byc takie auto' 'e chopaki jaki chcecie domek'. Ustalcie cos miedzy sobą a jesli chcecie to zaprezentować światu zróbcie to jak należy tak jak robią to inne vs.


RE: Co Kox porabia? - .:KoxTrucker:. - 09/08/2016 10:39 AM

Kiedyś robiłem ekran na autostradzie, i nawet nie myślałem, że wyciągam dds-a z PR, a dziś, poświęcając kilkadziesiąt minut, stworzyłem coś takiego:

Image

Inna tekstura, inny model ekranu, nawet inny folder ekranu, wszystko się zmieniło.


Radek, nie dostrzeżeż kradzieży modelu. Tongue


RE: Co Kox porabia? - Kurdianeł - 13/08/2016 01:51 PM

Fajny 10/10


RE: Co Kox porabia? - .:KoxTrucker:. - 29/08/2016 08:18 AM

Teraz coś innego niż wszystko, co w tym dziale. :E

Zrobiłem guziczek Subskrybuj. :E
Format .png, bo jest przeźroczyste tło. Praca robiona przez 1,5 godziny w GIMP-ie. Big Grin
Image

Link do pliku z guziczkiem, który można dodać do filmiku w czasie montowania, a po wrzuceniu filmiku i dodaniu ramki z linkiem, w celu skierowania do subskrypcji kanału, dostępny jest tutaj:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .