eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Paint, Adobe Illustrator i inne tego typu pierdołki. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Paint, Adobe Illustrator i inne tego typu pierdołki. (/thread-38894.html)



Paint, Adobe Illustrator i inne tego typu pierdołki. - abuk - 14/05/2016 12:35 PM

Witajcie! Dzisiaj rozpocząłem prace, nad malowaniem:
"Solaris Urbino 12 - Electric". Praca jest jak najbardziej autorska (oprócz autobusu). Autobus jest malowany do gry "Kraków KM" w, której uczestniczę. Serdecznie zapraszam do oglądnięcia prac na godzinę 13.

Image



RE: Moje siły z: Malowaniami krakowskich autobusów. - Negan44 - 14/05/2016 12:49 PM

Życzę powodzenia Wink


RE: Moje siły z: Malowaniami krakowskich autobusów. - abuk - 14/05/2016 04:11 PM

Efekt końcowy, pokazuje tylko że wystarczy trochę chęci aby autobus wyglądał przepięknie. Autobus otrzymał nowe drzwi, logo, i nazwę firmy fikcyjnej "KM Kraków".
Image


RE: Paint, Adobe Illustrator i inne tego typu pierdołki. - abuk - 09/08/2019 09:30 PM

Po 3 latach nieobecności zaprezentuję sieć tramwajową Krakowa narysowaną w Adobe Illustrator. Rysowałem to około 4 godziny. Cały schemat jest w 100% zgodny z realem i uwzględniłem w nim trasy, które są projektowane i budowane (tzn. Trasa Łagiewnicka na chwilę obecną). W planach mam również inne projekty.

Image

Legenda:
kolor czerwony - trasa zamknięta na czas określony
kolor czarny - trasa przejezdna
kolor żółty - trasa zamknięta na czas awaryjnego remontu (tzn. od 1 - 3 dni)
kolor szary - trasa projektowana, w budowie
PH - zajezdnia tramwajowa Nowa Huta
PT - zajezdnia tramwajowa Podgórze

Pozdrawiam,
Kuba_.


RE: Paint, Adobe Illustrator i inne tego typu pierdołki. - Michal_Z_gno - 09/08/2019 11:58 PM

Pomysł na taką zabawę ciekawy i oryginalny oraz co do wykonania też nie można nic złego powiedzieć.


RE: Paint, Adobe Illustrator i inne tego typu pierdołki. - abuk - 10/08/2019 02:51 AM

Bardzo dziękuję za miłe słowo Smile


RE: Paint, Adobe Illustrator i inne tego typu pierdołki. - abuk - 09/04/2023 01:51 AM

Tym razem po 4 latach, chciałem do czegoś wrócić, a wcześniejszym moim konikiem było właśnie rysowanie schematów różnych sieci komunikacyjnych. Tym razem wybór padł na coś bardziej fikcyjnego, i podziemnego. Mowa tutaj o schemacie metra.

Przewidziałem kilka smaczków, niektóre stacje nie są jeszcze do końca zbudowane, nie posiadają łącznic z innymi. Schemat jest rozwojowy, na pewno będę wprowadzać do niego jeszcze wiele zmian. W każdym razie, podsyłam do oceny, przez innych, a może dowiem się jeszcze czegoś ciekawego. Wszak jest tutaj dużo różnych ludzi. Schemat zawiera - 7 linii metra (w tym 5 w pełni przejezdnych, 6 i 7 jest planowana do 2042 roku). W dolnym lewym rogu można znaleźć legendę, zatem zapraszam też do niej. Smile


Image