eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wspólne granie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Farming Simulator (/forum-475.html)
+---- Dział: Ogólne Rozmowy o grze (/forum-479.html)
+---- Wątek: Wspólne granie (/thread-39174.html)



Wspólne granie - Wawrzyn5252 - 29/05/2016 03:30 PM

Witam.

Szukam 2-3 gości do grania razem w FS15 na modach. Mapa to DolnośląskaWieś. Paczka modów dostaniecie ode mnie na pw. Będziemy grać na starych maszynach typu Ursus 1224 itd.

Problem jest z komunikacją. Na Skype raczej nie nie chcę gadać. Można na TSie pogadać. Tylko trzeba załatwić kanał. Chyba, że TruckerArus użyczy jeden kanał na granie. Byłbym bardzo wdzięczny Wink

Jak macie pytania proszę pytać Wink

Jak ktoś się zgłasza do grania to pisać w komentarzach Wink

P.S Jak się zgłosi więcej osób to możemy zagrać w więcej osób Big Grin


RE: Wspólne granie - Piotrekk - 29/05/2016 05:17 PM

Odnośnie TS3 mógłbym wam stworzyć prywatną strefę , całkowicie za darmo z nieograniczoną ilością miejsc .Jeśli preferowany wiek to +16 jestem zainteresowany ...


RE: Wspólne granie - Wawrzyn5252 - 29/05/2016 08:03 PM

+16 raczej nie będzie. Bo nawet osoby poniżej 16 roku życia są ogarnięte. Sam mam mniej niż 16 lat i jestem dosyć ogarnięty. Mapka jest już ogarnięta i pierwsze mody. Całą listę modów, które chcę wykorzystać mam spisaną na telefonie. Wystarczy pobrać i przetestować oraz dostosować ceny. Poziom trudności będzie trudny Smile


RE: Wspólne granie - Ranger - 29/05/2016 08:09 PM

Ja w wolnej chwili chętnie pyknę w fs'a Wink


RE: Wspólne granie - Wawrzyn5252 - 31/05/2016 01:23 PM

Chciałbym przypomnieć o tym że jeszcze można się "zapisać" do grania. Potrzebne jest max 5 osób ponieważ mapa ma 5 gospodarstw i każdy zajął by swoje.

Paczka modów będzie już skończona jutro. Nie będzie modów typu marne edity tylko porządne mody od porządnych mod makerów. Wystarczy tylko pobrać i można grać. Proszę pisać jeśli jest ktoś zainteresowany Wink


RE: Wspólne granie - Aras. - 31/05/2016 02:06 PM

O kanał to rzut beretem, udostępniam od razu, podbij na PW po więcej info Smile


RE: Wspólne granie - Perkins - 10/07/2016 09:11 PM

Mogę pograć, zawsze raźniej jest w paru niż sam jak palec. Wink