eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Skradzione konto. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Gry komputerowe (/forum-255.html)
+---- Wątek: Skradzione konto. (/thread-39568.html)

Strony: 1 2


Skradzione konto. - Marcin26 - 16/06/2016 06:13 PM

Cześć.

Mam bardzo duży problem. Moje konto Steam zostało skradzione. Miałem mobilny token który został zdjęty. Koleś zalogował się równierz na moje konto Facebook, Google i pocztę wp . Pomóżcie mi. Proszę. Dajcie jakieś rady. Mam iść na policję? Konto jest dużo warte. Link do konta:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198217321476


RE: Skradzione konto. - Ukaszeł - 16/06/2016 06:15 PM

Możesz iść szukać pomocy na policji, ale wątpię że coś zrobią. Lepiej napisz do Steama, może coś się uda zrobić.


RE: Skradzione konto. - Dominiko - 16/06/2016 06:22 PM

Nie podawałeś nikomu hasła?


RE: Skradzione konto. - Marcin26 - 16/06/2016 06:23 PM

(16/06/2016 06:22 PM)Dominiko napisał(a):  Nie podawałeś nikomu hasła?

Nie. Nie podawałem nikomu hasła. Nawet jak bym podał ten ktoś by musiał mieć mój telefon bo miałem SteamGuard mobilny token


RE: Skradzione konto. - Darson - 16/06/2016 06:42 PM

Nie pozostaje nic innego jak pisać do administracji steam,policja ci nic nie pomoże.


RE: Skradzione konto. - Aras. - 16/06/2016 08:49 PM

Policja nie wiele ci zrobi w tej sytuacji, bo ja tak myślę gdyby powiedzmy ktoś z Serbii naruszył przestępstwo to by musieli kontaktować sie z tamtejszą (czyt. serbską), w moim wypadku zostaje ci zgłosić do Steama, opisać że konto zostało skradzione, możesz powiedzieć że miałeś wszystkie zabezpieczenia, jeśli miałeś VAC-a, to też możesz wspomnieć ale go dostałeś dużo wcześniej więc możesz próbować Smile


RE: Skradzione konto. - Saszu - 16/06/2016 09:03 PM

Tak jak poprzednicy - pisać pisać pisać - Najlepiej na email Steam lub bezpośrednio do Valve. Moim zdaniem to gościu który skradł konto mógł sobie zmienić kraj zamieszkania na Serbię a może mieszkać w Polsce - zrobił to po to aby mieć pewność że "pierwszy" właściciel go nie znajdzie i nie zabierze mu swojej własności, lecz to są tylko moje przeczucia. Policja to moim zdaniem ostateczność - Jeśli Valve lub Support Steam w końcu jednak rozłoży ręce na Twoim miejscu zgłosiłbym to na Policję jako zwykła kradzież.


RE: Skradzione konto. - err1911 - 16/06/2016 11:59 PM

Marcin, szczerze Ci współczuję.

A tak na marginesie to przestrzegam przed kupowaniem kluczy do gier z niepewnych aukcji i źródeł bo po zakupie i wprowadzeniu takiego klucza na swoim profilu do Stema umożliwi sprzedawcy przejęcie całego Twojego konta na Steamie! A w takiej sytuacji odzyskanie konta jest właściwie niemożliwe!


RE: Skradzione konto. - Marcin26 - 17/06/2016 12:03 AM

(16/06/2016 11:59 PM)err1911 napisał(a):  Marcin, szczerze Ci współczuję.

A tak na marginesie to przestrzegam przed kupowaniem kluczy do gier z niepewnych aukcji i źródeł bo po zakupie i wprowadzeniu takiego klucza na swoim profilu do Stema umożliwi sprzedawcy przejęcie całego Twojego konta na Steamie! A w takiej sytuacji odzyskanie konta jest właściwie niemożliwe!

Gry zawsze kupuję w wersjach pudełkowych i na Steam.


RE: Skradzione konto. - Marcin26 - 17/06/2016 12:07 AM

(16/06/2016 09:03 PM)Saszu napisał(a):  Tak jak poprzednicy - pisać pisać pisać - Najlepiej na email Steam lub bezpośrednio do Valve. Moim zdaniem to gościu który skradł konto mógł sobie zmienić kraj zamieszkania na Serbię a może mieszkać w Polsce - zrobił to po to aby mieć pewność że "pierwszy" właściciel go nie znajdzie i nie zabierze mu swojej własności, lecz to są tylko moje przeczucia. Policja to moim zdaniem ostateczność - Jeśli Valve lub Support Steam w końcu jednak rozłoży ręce na Twoim miejscu zgłosiłbym to na Policję jako zwykła kradzież.

Skontaktowałem się ze Steam ale odpowiedzi jeszcze nie uzyskałem. Przesłałem im dowody w postaci zdjęć z kluczami gier w wersjach pudełkowych które są przypisane do mojego konta. Mam nadzieję, że je odzyskam. Wujek mi mówił, że jest możliwość zmiany kraju w serwerach "proxy".