eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z kierownicą Logitech G29 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Problem z kierownicą Logitech G29 (/thread-39804.html)



Problem z kierownicą Logitech G29 - Zuger - 29/06/2016 11:37 AM

Witam.
Mam następujący problem: po podłączeniu kierownicy G29 do komputera (działa tylko na jednym wejściu USB), wszystkie przyciski i pedały działają. Problem jest natomiast z samą kierownicą. Po włączeniu komputera / podłączeniu kierownicy nie obraca się, jak to miało miejsce normalnie. W Logitech Gaming Software wszystko jest ustawione. W ETS'ie 2 kierownica zawsze jest ustawiona w lewą stronę. Lampka na kierownicy, która ma informować o działaniu kierownicy, zamiast świecić - mruga. Dodatkowo kierownica nie stawia żadnego oporu.


RE: Problem z kierownicą Logitech G29 - Szczuru - 29/06/2016 11:57 AM

Zasilacz podłączyłeś? Nie odpiął ci się od kierownicy?


RE: Problem z kierownicą Logitech G29 - Deczor - 29/06/2016 11:58 AM

Nie znam G29 ale na angielskim forum Logitecha wyczytałem jak jakaś zielona kontrolka miga to trzeba dołączyć z sieci i z USB poczekać parę sekund podłączyć znowu i powinno być ok.


RE: Problem z kierownicą Logitech G29 - Zuger - 29/06/2016 03:55 PM

Problem rozwiązany. Zasilacz lekko się rozłączył. Mam go pod pedałami, a więc nie zauważyłem. Myślałem, że ten zasilacz jest w 1 części Tongue Dzięki za pomoc.


RE: Problem z kierownicą Logitech G29 - wojekandrzej - 27/01/2017 06:05 PM

Witam, mamy problem z kierownicą G29 przy PS 4 Slim od kilku dni w trakcie gry kierownica się odłącza na 1 sekundę następnie znowu się podłącza i można grać dalej raz dzieje się to częściej a innym razem od czasu do czasu nie wiem co może być przyczyną PS 4 nic nie mogę znaleźć. Mam jeszcze PS3 ale tam chodzi jak na razie bez problemu.


RE: Problem z kierownicą Logitech G29 - wojekandrzej - 27/01/2017 06:07 PM

Witam, mamy problem z kierownicą G29 przy PS 4 Slim od kilku dni w trakcie gry kierownica się odłącza na 1 sekundę następnie znowu się podłącza i można grać dalej raz dzieje się to częściej a innym razem od czasu do czasu nie wiem co może być przyczyną PS 4 nic nie mogę znaleźć. Mam jeszcze PS3 ale tam chodzi jak na razie bez problemu. Może ktoś miał takie problem proszę o jakieś odpowiedzi, z góry dziękuję.


RE: Problem z kierownicą Logitech G29 - Jezzaa - 16/11/2021 05:13 AM

(27/01/2017 06:07 PM)wojekandrzej napisał(a):  Witam, mamy problem z kierownicą G29 przy PS 4 Slim od kilku dni w trakcie gry kierownica się odłącza na 1 sekundę następnie znowu się podłącza i można grać dalej raz dzieje się to częściej a innym razem od czasu do czasu nie wiem co może być przyczyną PS 4 nic nie mogę znaleźć. Mam jeszcze PS3 ale tam chodzi jak na razie bez problemu. Może ktoś miał takie problem proszę o jakieś odpowiedzi, z góry dziękuję.

Witam, mam ten sam problem czy już może sobie z nim poradziłeś??
Pozdrawiam