eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z matem!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Problem z matem!! (/thread-39939.html)



Problem z matem!! - Misiek - 08/07/2016 12:56 PM

Witam, mam zrobiony model w blenderze gdy wbijam do map editor to nie wyświetla się tekstura w modelu cały czerwony Tongue W blenderze and zmodeler 2 wyświetla się poprawie trochę, bo zmodeler 2 wyskakuje ścieżka /vehicle...

Fotka z editora:
Image
Log:
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Link do winraru z matem i def'em Wink

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Problem z matem!! - Michal_Z_gno - 08/07/2016 06:43 PM

Tu masz na szybko i bez większego bawienia się z tym jakoś specjalnie poprawioną wersję:

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Jeśli chodzi o objaśnienie co dokładniej zrobiłeś źle to porównaj sobie układ plików w archiwum z Twojej wersji z tym co ja poprawiłem Big Grin
Podpowiem, że chodzi o jeden wielki bałagan w plikach.


RE: Problem z matem!! - Misiek - 08/07/2016 06:45 PM

(08/07/2016 06:43 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Więc cały model skopałeś (zła struktura plików itp.)
Tak czy siak tu masz na szybko i bez większego bawienia się z tym jakoś specjalnie poprawioną wersję:

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Jeśli chodzi o objaśnienie co dokładniej zrobiłeś źle to porównaj sobie układ plików w archiwum z Twojej wersji z tym co ja poprawiłem Big Grin

thx!! będę się na tym wzorował Smile