eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Karta graficzna - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Karta graficzna (/thread-40000.html)

Strony: 1 2 3


Karta graficzna - aliens - 12/07/2016 03:37 PM

panowie , prosze o porade ,czy ta płyta przyjmie mocniejsza grafe niz pokazana na sceenie?? Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Karta graficzna - kolakao - 12/07/2016 03:46 PM

Znalazłem na forum komputerowym, ktoś miał taki sam procesor i płytę jak Ty i polecali mu R9 270X i GTX 660.


RE: Karta graficzna - Deczor - 12/07/2016 04:26 PM

Polecam się z tym pytaniem udać na fora co zajmują się sprzętem, podaj im jeszcze moc zasilacza i jakimi dodatkowymi wtyczkami z niego dysponujesz np. 6pin albo 8pin do dodatkowego zasilania karty.
Fajne fora to purepc, benchmark.pl, czy pclab. Najlepiej zapytać na 2 lub 3 w celu porównania odpowiedzi, moim zdanie mógłbyś spokojnie nawet gtx950 czy 960 4GB wsadzić.


RE: Karta graficzna - Aras. - 12/07/2016 05:12 PM

Ja myślę że ta płyta uciągnie najnowsze modele ale nie nVidia GTX 970/980 czy też AMD Radeony R9 380/390X, tak jak kolakao mówił poleca ci te karty, moim zdaniem zaś jeśli chcesz lepszy sprzęt to musisz zmienić płytę główną pod procesory Intela oraz zamówić procesor Intel Core przynajmniej i5-4460, bardzo dobry i ma mocne 4 rdzenie Smile


RE: Karta graficzna - RadolSzczecin - 12/07/2016 05:29 PM

Śmiało mozesz wsadzać np. GTX 750TI czy GTX 770 i lepsze np. ten Radeon..itd

Procka masz dobrego, choć oczywiscie to nie INTEL.
Wymiana płyty głównej pod Intel to praktycznie zmiana komputera.

Kartę możesz kupić jeśli masz fundusze a nie chcesz na razie grzebać się z wymianą płyty i procka.
Najważniejsze - sprawdź zasilacz czy ma dodatowe zasilanie dla kart (i to zależy jaką karte wybierzesz - czy wymaga dodatkowych PIN-ów na zasilanie czy nie)
Np. GTX 750TI nie wymaga tego. ale 760GTX wymaga 2 PIN-y

Dodatkowo obudowa - bo niektóre są przesadnie długie karty, więc trzeba zapewnić sporo miejsca.


RE: Karta graficzna - aliens - 12/07/2016 06:57 PM

(12/07/2016 05:29 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Śmiało mozesz wsadzać np. GTX 750TI czy GTX 770 i lepsze np. ten Radeon..itd

Procka masz dobrego, choć oczywiscie to nie INTEL.
Wymiana płyty głównej pod Intel to praktycznie zmiana komputera.

Kartę możesz kupić jeśli masz fundusze a nie chcesz na razie grzebać się z wymianą płyty i procka.
Najważniejsze - sprawdź zasilacz czy ma dodatowe zasilanie dla kart (i to zależy jaką karte wybierzesz - czy wymaga dodatkowych PIN-ów na zasilanie czy nie)
Np. GTX 750TI nie wymaga tego. ale 760GTX wymaga 2 PIN-y

Dodatkowo obudowa - bo niektóre są przesadnie długie karty, więc trzeba zapewnić sporo miejsca.

ok zerkne na zasilacz jak bedzie chwila czasu to podesle foty , za bardzo niechce wymieniac płyty ale własnie chciałem sie dowiedzic czy ta płyta cos wiecej jeszcze moze , jakby co to dzieki , trzeba bedzie sprzedac swoja karte i cosik nowszego zapakowac..


RE: Karta graficzna - hCYk - 12/07/2016 07:14 PM

Ja Ci mogę polecić forum PC http://www.forumpc.pl Smile Jest to forum o innej tematyce więc chyba nie będzie problemu z linkiem. Załóż temat w danym dziale i doradzą Ci osoby które naprawdę znają się na rzeczy i doradzą Ci co zmienić lub kupić. Ewentualnie forum Benchmark http://forum.benchmark.pl Smile


RE: Karta graficzna - Deczor - 12/07/2016 07:34 PM

Też pytanko ile chcesz przeznaczyć na kartę, bo komp jest jeszcze ok i karta to chyba najsłabsze ogniwo do gier.


RE: Karta graficzna - aliens - 20/07/2016 07:11 PM

(12/07/2016 07:34 PM)Deczor napisał(a):  Też pytanko ile chcesz przeznaczyć na kartę, bo komp jest jeszcze ok i karta to chyba najsłabsze ogniwo do gier.

tzn na razie nie chcę wymieniac nic innego tylko grafe i dlatego pytam was o maxymalna jaka ujedzie na tym moim zestawie..


RE: Karta graficzna - Darson - 20/07/2016 07:25 PM

Wez pod uwagę że może dojść wymiana zasilacza,gdyż nie które karty potrzebują dodatkowego zasilania i jeżeli zasilacz nie uciągnie to będzie lipa bo co dodatkowych kostek do grafy to widziałem nie dawno że są przejściówki tak że pewno coś wolnego masz ale czy mocą wyrobi.