eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D (/thread-40233.html)

Strony: 1 2 3 4


Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Nicram - 26/07/2016 03:19 PM

Witam.
Może część z Was kojarzy mnie z moich relacji, które to prowadzę. Mniejsza o większe, tak jak w temacie będę wam tu prezentował moje "cudowne" mangi oraz różne inne prace graficzne. Wink


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Kurdianeł - 26/07/2016 03:27 PM

Spoko. Czekam na pierwsze fotki jak i kolejne fotorelacje Smile


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Nicram - 26/07/2016 04:07 PM

No dobrze, na pierwszy ogień z sentymentu idzie Volviak którym to jeździł mój ojciec w latach 1996-2002. Posiadał on niską kabinę Globetrotter oraz wewnątrz był standardowo wyposażony, bez żadnych fajerwerków. Wink Zapraszam serdecznie do oceny!

Marka: Volvo
Model: FH12
Rok: R1996
Moc: 420 KM
Przebieg: Przed sprzedażą (półtora roku temu) miał ponad 2mln

Na sam początek kilka fociszy z reala, co byście mogli ocenić czy jest podobny. Tongue
Image

Image

Image

Image


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Lanker - 26/07/2016 04:15 PM

Super trzeba przyznać. Naczepke masz w planach? Wink


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Nicram - 26/07/2016 04:25 PM

Dzięki. Wink Wiesz, ja to mawiają. . .tego nawet najstarsi górole nie wiedzooo! Big Grin


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Kurdianeł - 26/07/2016 06:50 PM

(26/07/2016 04:25 PM)Nicram napisał(a):  Dzięki. Wink Wiesz, ja to mawiają. . .tego nawet najstarsi górole nie wiedzooo! Big Grin

Nie no trzeba przyznać, że się starasz. Ode mnie 10/10


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Nicram - 26/07/2016 07:35 PM

Wiesz siedziałem nad tym Volvem cały dzień, bo chciałem aby było jak najbardziej podobne. . .niestety na fladze polski brakuje napisu POLAND, ale nie potrafiłem go wykonać na dobrym poziomie :/


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Kurdianeł - 26/07/2016 07:43 PM

(26/07/2016 07:35 PM)Nicram napisał(a):  Wiesz siedziałem nad tym Volvem cały dzień, bo chciałem aby było jak najbardziej podobne. . .niestety na fladze polski brakuje napisu POLAND, ale nie potrafiłem go wykonać na dobrym poziomie :/

Nie szkodzi i tak jest ładnie Tongue


RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Nicram - 09/08/2016 03:08 PM

Witam!
Była mała przerwa spowodowana brakiem czasu na kolejne mangi. Cóż postanowiłem, że jak wracać to tylko i wyłącznie w wielkim stylu! Z tego właśnie powodu stworzyłem auto Konrada Zawadki, u którego pracuję. Taki mały prezencik dla niego, a co się będę! Spędziłem nad nim dzień i mam nadzieję, że można je w jakimś minimalnym chociaż stopniu porównać z oryginałem. Wink Specyfikacji tego Volva nie będę Wam tu wypisywał, ponieważ Konrad wiele razy je przedstawiał, więc zapewne większość etruckersów zna je na pamięć. Zapraszam do oceny. . .
Pozdrawiam!

Image

Image



RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - .:KoNrAd FH:. - 09/08/2016 03:32 PM

Noo, jest dobrze! Big Grin jakbym miał się przyczepić szczegółów to w realu nie mamy przyciętego spoilera (rzut z boku) i drabinka przy akumulatorze jest pojedyńcza i tylna część trąby wchodzi pod spoiler, ale to tylko szczegóły, widzę że trytytka na lusterku nawet jest, wyszło super! Big Grin