eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-411.html)
+---- Wątek: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game (/thread-40315.html)

Strony: 1 2 3


Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - hCYk - 29/07/2016 03:56 PM

Witam Wszystkich.

Otóż jak już wiecie lub może dopiero się dowiecie powstaje nowa gra związana z rolnictwem a mianowicie Cattle and Crops. Nie ma jeszcze daty oficjalnej premiery ale wyjść ma w tym roku co sugeruje napis na stronie Coming 2016... Z tego co można zauważyć na Screenach jak i na filmach będzie to bardziej dopracowany Farming przynajmniej taką mam nadzieję. Cóż pożyjemy zobaczymy ale myślę że ludzie wybiorą tą grę z samej ciekawości bo po Farmingu wiadomo czego można się spodziewać.

http://www.cattleandcrops.com

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image














RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - Ania - 29/07/2016 04:08 PM

O proszę,szczerze to nawet nie wiedziałam że coś takiego powstaje,bo w zasadzie monopol w tym temacie prowadzi Farming Simulator.
Bardzo ciekawe wygląda na tych screenach pogoda - m.in opady deszczu i "stojąca" woda na polu. Co jeszcze rzuciło Mi się w oczy to tekstura ziemi.
Ciekawe co jeszcze pokażą nim gra się pojawi.


RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - hCYk - 29/07/2016 07:10 PM

(29/07/2016 04:08 PM)Ania napisał(a):  O proszę,szczerze to nawet nie wiedziałam że coś takiego powstaje,bo w zasadzie monopol w tym temacie prowadzi Farming Simulator.
Bardzo ciekawe wygląda na tych screenach pogoda - m.in opady deszczu i "stojąca" woda na polu. Co jeszcze rzuciło Mi się w oczy to tekstura ziemi.
Ciekawe co jeszcze pokażą nim gra się pojawi.

No właśnie dlatego wydaje mi się że może być to ciekawa pozycja na rynku gier rolniczych. Rozbudowany chów zwierząt, miła dla oka grafika jak i prawdopodobnie fizyka ziemi której chyba nigdy nie uświadczymy w Farmingu. Doszły mnie też słuchy o porach roku ale nie jest to pewne. Przydałoby się trochę więcej materiałów bo te które obecnie są dostępne są z wersji Pre-alpha.


RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - djdarklighter - 29/07/2016 07:48 PM

Wg mnie - graficznie może być podobnie do FS'a, nie mam objekcji.
Ale "jeśli" twórcy dodadzą to co zapowiedzieli, to FS17 się chowa.
Albo powtarzając za innymi - leży i kwiczy.
Oby


RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - Misiek - 29/07/2016 07:59 PM

jest już taki temat.


RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - hCYk - 30/07/2016 03:16 PM

Tak ale w dziale z filmami i zdjęciami a to nie jest chyba dobre miejsce na ogólną dyskusję na temat gry dlatego założyłem nowy Smile


RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - hCYk - 09/08/2016 06:36 PM

Oficjalne strona gry zmieniła nazwę Smile
http://venzastudio.com

Image



RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - Misiek - 09/08/2016 07:10 PM

Kilka fotek:
Image
Image
Tak jakby ze strony producenta Smile


RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - hCYk - 10/08/2016 04:51 PM

Na każdym ze zdjęć z menu hodowli jak i całej reszty o ile można tak to nazwać w prawym górnym rogu widać dzień i miesiąc więc może faktycznie doczekamy się pór roku Smile


RE: Cattle and Crops - Farming Management Simulation Game - hCYk - 25/08/2016 03:38 PM

Prace nad nowym Trailerem czas zacząć Wink

Image