eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Zlecenia (/forum-393.html)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy (/thread-40327.html)

Strony: 1 2 3


Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - err1911 - 30/07/2016 05:04 PM

Witam. Biggrin2

Tak jak w temacie. Miasteczko ma zawierać jeden garaż, jedną firmę (z serwisem i parkingiem, ewentualnie osobno), jednego dilera ciężarówek i ewentualnie jedną stacje paliw. Dodatkowo może być utworzony skin do ciężarówki i samodzielna naczepa. Całość musi współpracować z PM. Szczegóły na PW lub e-maila.

Pracę odpowiednio wynagrodzę. Najlepszy

Pozdrawiam i dziękuję za oferty. Smile


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - err1911 - 18/08/2016 11:49 PM

Naprawdę nie ma nikogo chętnego na wykonanie mojego zlecenia? Odpowiednio zapłacę za pracę.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - bisson1976 - 19/08/2016 06:46 AM

(30/07/2016 05:04 PM)err1911 napisał(a):  Witam. Biggrin2

Tak jak w temacie. Miasteczko ma zawierać jeden garaż, jedną firmę (z serwisem i parkingiem, ewentualnie osobno), jednego dilera ciężarówek i ewentualnie jedną stacje paliw. Dodatkowo może być utworzony skin do ciężarówki i samodzielna naczepa. Całość musi współpracować z PM. Szczegóły na PW lub e-maila.

Pracę odpowiednio wynagrodzę. Najlepszy

Pozdrawiam i dziękuję za oferty. Smile
Witaj. Tak jak w temacie - aby wykonać Twoje zlecenie sama znajomość i umiejętność budowania w map edytorze nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć edytować i tworzyć definicje (miasta, firmy)do tego co chcesz mieć.
Dodatkowo skin do ciężarówki i edycja naczepy ....
Osobiście nie znam jednego człowieka- orkiestry , który by to wykonał, ale zawsze trzeba mieć nadzieję
Big Grin.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - err1911 - 19/08/2016 04:52 PM

Nie myślałem że to takie skomplikowane, myślałem że wystarczy wykonać kawałek drogi, skopiować oryginalne prefaby i defy a następnie podmienić w nich nazwy.Big Grin Odnośnie skinów wydawało mi się że wystarczy prosta edycja. Widzę że się myliłem.

Mam nadzieję że chociaż znajdzie się ktoś kto wykona mi to małe miasteczko.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - RadolSzczecin - 19/08/2016 05:03 PM

Kompletnie nie rozumiem co tutaj jest takiego skomplikowanego do zrobienia?

Wydaje mi się ze kolega err1911 akurat trafił w czas kiedy nikomu nie chce się tego zrobić.
Zadanie jest "złożone" i tylko dlatego nie ma chyba chętnych do wykonania.

Niech nikt nie wmawia ze to jest tak skomplikowane, bo tu po prostu chodzi że kolega chciałby dodatkowe nowe miasteczko a raczej bazę
i każdy mapmaker raczej dałby sobie z tym radę pewnie razem z definicjami.

W sumie najtrudniejsze z tego wszystkiego to nie jest wykonanie i uruchomienie tego, ale utrzymanie w ciągłej kompatybilności z ProMods.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - Dominiko - 19/08/2016 05:07 PM

Mogę zrobić.
Odezwij się w przyszłym tygodniu.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - err1911 - 19/08/2016 07:54 PM

Wielkie dzięki koledzy. Dominiko, odezwę się na pewno.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - Rosok - 19/08/2016 08:39 PM

(19/08/2016 05:07 PM)Dominiko napisał(a):  Mogę zrobić.
Odezwij się w przyszłym tygodniu.
Ty skoncz najpierw swoje "projekty", a później komus rób baze Wink.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - .:KoxTrucker:. - 20/08/2016 08:01 AM

Dominik,
Ty lepiej zajmij się tym, co robisz od wielu miesięcy.
Potem będziemy się niecierpliwić, jak Ty robisz na PM-ie komuś miasto.
A miasto, jak ktoś ogarnie ME, może zbudować, ale mu to długo zajmie, także Dominik, nie radzę Ci budować miasta. Zajmij się Mielcem i Podleszanami.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - limowski - 20/08/2016 09:54 AM

(19/08/2016 08:39 PM)Rosok napisał(a):  
(19/08/2016 05:07 PM)Dominiko napisał(a):  Mogę zrobić.
Odezwij się w przyszłym tygodniu.
Ty skoncz najpierw swoje "projekty", a później komus rób baze Wink.

(20/08/2016 08:01 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Dominik,
Ty lepiej zajmij się tym, co robisz od wielu miesięcy.
Potem będziemy się niecierpliwić, jak Ty robisz na PM-ie komuś miasto.
A miasto, jak ktoś ogarnie ME, może zbudować, ale mu to długo zajmie, także Dominik, nie radzę Ci budować miasta. Zajmij się Mielcem i Podleszanami.

Chwila. Kim Wy w ogóle jesteście, żeby rozkazywać mu co ma robić a czego nie? Zapłaciliście mu za Projekt Podkarpacie, że wymagacie jego ukończenia? A może w inny sposób jest Wam dłużny zakończenia prac nad mapką i jej wydanie? Popatrzcie na siebie. Zrobiliście kiedyś jakiś większy projekt od początku do końca bez jakiejkolwiek chwili niechęci? W ogóle podjęliście się wykonania czegoś większego niż cwaniakowania w internecie i zgrabania liści spod domu?

Fakt faktem, że zabrał się za tereny, których tak naprawdę nie zna. Dopóki nie zacznie pracować nad swoimi okolicami nic go do pracy nad tym nie będzie zachęcało.

Zastanówcie się co tak naprawdę macie do powiedzenia i czy ma to jakieś rzeczywiste uzasadnienie. Nie ustawiajcie komuś życia tak jak Wam się to podoba.