eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Zlecenia (/forum-393.html)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy (/thread-40327.html)

Strony: 1 2 3


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - WiTo - 20/08/2016 09:36 PM

Ale sie spam w temacie zrobił.
Kolega napisal czy mu ktoś miasta nie zrobi,a wy piszecie o Dominiko i jego ,,mapce''.
Wybrał go i temat dawno powinien być zamknięty,a że Dominik chce ,,odpocząć'' od mapy i zrobić coś dla kolegi to jego decyzja i mu życia nie powinniście ustawiać.
Także proszę Michała lub jakiegoś z Moderatorów o zamkmięcie wątku z powodu spamuSmile


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - err1911 - 20/08/2016 11:25 PM

W pierwszym poście napisałem że oferty proszę kierować na PW lub e-maila. Nie myślałem że pojawi się tu taka dyskusja odbiegająca od tematu. Liczę tylko że ktoś po tej dyskusji zdecyduje się wykonać to miasteczko.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - WiTo - 21/08/2016 08:22 AM

(20/08/2016 11:25 PM)err1911 napisał(a):  W pierwszym poście napisałem że oferty proszę kierować na PW lub e-maila. Nie myślałem że pojawi się tu taka dyskusja odbiegająca od tematu. Liczę tylko że ktoś po tej dyskusji zdecyduje się wykonać to miasteczko.

Pierwszy był Dominiko,więc daj mu szanse się wykazaćBig Grin


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - err1911 - 22/08/2016 05:26 AM

Udało mi się samodzielnie wykonać skiny do ciężarówki i naczepy. Brawo ja Wykrzyknik Tongue

Miasteczko nadal aktualne. Liczę na kol. Dominiko.


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - err1911 - 03/09/2016 04:44 PM

Chciałem poinformować że zlecenie jest już nieaktualne. Zrealizował je kolega AdamJ za co jestem mu bardzo wdzięczny. Zrobił bardzo dobre miasto zgodnie z moimi wytycznymi a nawet dużo więcej10/10. Bardzo mu za to dziękuję i pozdrawiam. Smile


RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - Darson - 03/09/2016 04:56 PM

Temat off.