eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Końskie prace internetowe - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Końskie prace internetowe (/thread-40484.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Końskie prace internetowe - Q_Nick - 15/11/2016 07:18 PM

Stworzyłem w systemie proste forum. jest ono jeszcze do poprawy, ale sądzę że najważniejsze funkcje działają dobrze

Image

Image

Image

Image


RE: Końskie prace internetowe - limowski - 15/11/2016 08:36 PM

Ogólnie design portalu wygląda Ok. Reszta to kwestia tego, jak się z niego będzie korzystało. Big Grin


RE: Końskie prace internetowe - Q_Nick - 21/11/2016 04:47 PM

Po wielu walkach z ograniczeniami języka programowania i uczeniu się, używaniu gotowych rozwiązań, optymalizaji, litrach herbaty itp udało mi się zrobić panel aktualnie aktywnych użytkowników. Była to ciężka walka, która wbrew pozorom zajęła mi bardzo dyżo czasu i nie był łatwa do wykonania.
:E
Image


RE: Końskie prace internetowe - Q_Nick - 24/11/2016 06:43 PM

Taki w sumie nie wielki szczegół
Image

Zapraszam do komentowania każdego Big Grin


RE: Końskie prace internetowe - Q_Nick - 28/11/2016 07:21 PM

Zapraszam do testów najnowszej wersji systemu. Nie posiada on powprowadzanych przykładowych wpisów, więc możecie wpisywać ile tylko chcecie. Myślę że jest on już blisko ukończenia. Standardowo proszę o propozycje, pomysły, sugestie itp.

Zapraszam na moją stronę:
http://tanie.c0.pl/vssbs/index.php

logowania (login/hasło):
admin/admin
sped/sped
user/user


RE: Końskie prace internetowe - Q_Nick - 30/11/2016 08:08 PM

Myślę że skrypt jest już ukończony. Wkrótce trafi do sprzedaży jak tylko wykonam jego jakąś dobrą prezentację. Jeśli ktoś chce testować to zapraszam. Poprawiłem parę błędów jakie jeszcze się tak znalazły. Jeśli ktoś jest chętny i chce się czegoś dopytać zapraszam na pw, tak się na pewno dogadamy.


RE: Końskie prace internetowe - Q_Nick - 20/04/2017 10:21 AM

Cały czas pracuje nad nowym, publicznym i darmowym projektem. Jeszcze dużo do zrobienia i nie wiem czy kiedy kolwiek go ukończę, ale pokazuje wam to Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Końskie prace internetowe - Q_Nick - 26/04/2017 09:03 AM

Profil użytkownika
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr