eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje eskapady po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje eskapady po Europie (/thread-40524.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 23/01/2017 05:54 PM




Rozładowali mnie i od razu wykręciłem pauzę.Przy okazji Scania trochę pojechała bokiem.Wybornie się nią lata bokiemSmile W trakcie ,gdy kręciłem pauzę w kamieniołomie załadowali mnie betonowymi bloczkami .Waga 25 ton.Cel do firma budowlana w Lyonie we Francji.Wyjechałem z kamieniołomu i but na autostradę przez Niemcy,Szwajcarię i pauza na pompie.Kilometry mijały.Słońce świeciło,komputer pokładowy wskazywał 5 stopni na plusie,w nocy zaczął padać śnieg,więc trzeba było jechać ostrożnie.Ostatnie 30 km do celu to istna szklanka.Pół gazu i jakoś dojechałem.Oczywiście na rozładunek czekałem 30 minut,bo jakiś cieć zapomniał się przygotowaćSad
Łapcie fotki
:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 28/01/2017 06:40 PM




Trasa Lyon-PragaBig Grin
Będąc w Lyonie dostałem informację o ładunku worków z cementem .Podjechałem pod firmę,poczekałem w kolejce 30 minut i ogień na tłoki.Pogoda nie sprawiała psikusów,jedynie w Niemczech zaczął padać śnieg.Drogi były wzorowe utrzymane.Pauzę wykręciłem na parkingu w Niemczech.Przy okazji podróżowania widziałem sporo lawet z bitymi samochodami od Hansa .Pewnie do PolszyTongue Kilometry mijały,babcia daje radęBiggrin2 Dojechałem do Pragi,ale jak zobaczyłem kolejkę pod rampę,to aż się za głowę złapałemBig Grin Poczekałem na rozładunek 90 minut i koniecTongue
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 28/01/2017 08:39 PM




Trasa Praga-Szczecin
Załadowali mnie w Pradze częściami mechanicznymi do Szczecina.
Po podpisaniu dokumentów ogień na tłoki do PolszySmile
Trasa miała długość 505 kilometrów. Śnieg zaczął padać w Polsce i do tego jeszcze marznący.Pauzę wykręciłem przed samym Szczecinem.Podjechałem pod cel już w nocy.Okazało się,że wynajmują wózek widłowy i nie mają mnie czym rozładowaćFacepalm-mt Od razu zadzwoniłem po kumpla ze Szczecina,który przyjechał wózkiem po 90 minutach i w 30 minut mnie rozładował.
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Kurdianeł - 28/01/2017 09:08 PM

Nuta 10/10 za to fotki 8m2yza xD


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 28/01/2017 09:27 PM

(28/01/2017 09:08 PM)Kordian2002 napisał(a):  Nuta 10/10 za to fotki 8m2yza xD

DzienaBig Grin


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 30/01/2017 01:53 PM




Po weekendzie spędzonym w domu nowe rozpiski.Pierwszą trasą jaką wykonałem była rozpiska do Dortmundu.Szybko minęła,więc nie było czasu robić zdjęć.Wiozłem materiały budowlane.Gdy mnie rozładowali od razu wykręciłem pauzę.Po przerwie podjechałem na załadunek części do koparek.Poczekałem na załadunek 30 minut,w tym czasie ustawiłem nawigację na Lyon we Francji.Po podpisaniu dokumentów ogień na tłoki.Przez Niemcy,Szwajcarię i do Francji.Pauza wypadła mi na parkingu w Niemczech.Pogoda dopisywała.Komputer pokładowy wskazywał -2 stopnie .Scania spisuje się znakomicie.Ciśnienie podniósł mi kierowca autobusu,który wrył się przede mnie na autostradzie:krzeslo: na CB trochę go zganiłem po angielsku.Kilometry mijały.Na rozładunek w firmie budowlanej czekałem 60 minut,podjechali 2 widłakami i ogieńOk
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 30/01/2017 08:11 PM




Trasa Lyon-Dortmund
Od spedytora dostałem informację o załadunku elementów stalowych.Podjechałem pod firmę ,poczekałem 60 minut,podjechałem pod rampę,odsunąłem bok i kazałem im załadować ,a sam pobiegłem po dokumenty.Gdy wróciłem załadowali mnie,więc w drogę.We Francji zaczął padać deszcz ,na szczęście nie marznący.Pauzę chciałem zrobić na stacji benzynowej,ale nie było wolnych miejsc,więc pauza wypadła mi na parkingu przy bramkach na autostradzie.Zwiedziłem Niemcy,Liechtenstein oraz Francję.Na rozładunek poczekałem 30 minut ,cofnąłem pod rampę i rozładunek
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 31/01/2017 12:13 PM




Trasa Dortmund-Bratislava
Spedytor zadzwonił,że jest ładunek elementów drewnianych na Słowację.Więc odpaliłem skakankę i w drogę do firmy.Załadunek miałem w nocy,więc nikogo nie było przy rampie.Po przejechaniu 200 km pauza na pompie w Niemczech.Po odbyciu pauzy dalej w trasę przez Niemcy,Austrię i na Słowację.Druga pauza wypadła mi przed Bratislavą na pompie.Podziwiałem krajobrazyBig Grin Pogoda dopisywała ,słońce świeciło,ptaszki ćwierkałyTongue Na rozładunek musiałem niestety czekać do rana,gdyż zjawiłem się w firmie w nocy.Dobrze,że stróż pozwolił mi zrobić pauzę na placu firmowymBig Grin
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 02/02/2017 07:29 PM




Trasa Bratislava-Paris
Podjechałem pod firmę,załadowali mnie drewnem i ogień na tłoki.Po podpisaniu dokumentów skierowałem się na autostradę wiodącą ku Niemieckiej granicy,potem przez niemieckie autostrady dalej do celu.Pogoda dopisywała.Trasa mijała spokojnie,jedynie kierowca Audi wrył się przede mnie na autostradzie kompletnie nie patrząc w lusterko.Na szczęście refleks i znakomite hamulce mojej skakanki uratowały sprawę.Po tym incydencie minąłem Belgię,pauzę wykręcając na parkingu we Francji.Chociaż dojechałem wieczorem,pracownicy czekali z wózkami widłowymi na mnie.Widać,że Francja to klasaBig Grin
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 03/02/2017 09:00 PM




Trasa Szczecin-Luksemburg
Wracałem na pusto ,ale gdy przekraczałem granicę niemiecką dyspozytor zadzwonił,że czeka na mnie ładunek płytek ceramicznych w Szczecinie.Podjechałem pod firmę,pobiegłem po dokumenty ,w tym czasie załadowali mnie i ogień na tłoki.Zwiedziłem Niemcy.kraje Beneluksu.Pauza wypadła mi na parkingu niedaleko Hannoveru.Trasa minęła spokojnie.Aha,zapomniałbym, dodałem nową podsufitkę do swojej ciężarówki,ogólnie wnętrze.Teraz to skóra,fura i komóraSzczerbol Podjechałem pod firmę ,powiedzieli,żeby chwilę poczekać,ale oczywiście z tej chwili zrobiła się godzina,a ja w tym czasie zdążyłem zjeść kolację.
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image