eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje eskapady po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje eskapady po Europie (/thread-40524.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 09/02/2017 03:20 PM




Po rozładunku dostałem informację o kursie na Amsterdam.Podjechałem pod firmę spożywczą ,gdzie załadowali mnie popsutymi lodówkami.Podpisałem dokumenty,wyjazd z fabryki i ogieńBig Grin Kierowałem się na autostradę A1 na Niemcy,przez kolejne kilometry przemierzałem kraj pana Adolfa.Na autostradzie jeden jeleń nie popatrzył w lusterko zmieniając pas,i gdyby nie refleks i znakomite hamulce mojej scanii było by po ptakach.Pojechałem dalej,mówiąc mu kilka konkretnych słów na cb. Pogoda dopisywała,komputer wskazywał 2 stopnie na plusie.Mojej Scanii zachciało się pić,więc ją napoiłemSmile Pauzę wykręciłem na parkingu w Holandii.Po pauzie dalsza trasaOk Na rozładunek podjechałem punktualnie,ale musiałem czekać na rozładunek godzinę,więc podjechałem sobie na tyły firmy,zrobiłem sobie jedzonko i zamieniłem kilka słów z robotnikiem,który był PolakiemBig Grin
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 09/02/2017 08:11 PM




AMSTERDAM-KLAGENFURT
Załadowali mnie przesyłkami kurierskimi do Klagenfurtu.Na załadunku mała była kolejka,ale 20 minut i konkret chłopaki mnie rozładowali ,dokumenty podpisałem i w drogęBig Grin W Holandii autostradą A1,potem w Niemczech krajową 30 ,potem dalej autostradą A9. Szybko przez Niemcy ich autostradami,potem pauza na stacji benzynowej ,przy okazji zatankowałem pod korek.Po wyjechaniu ze stacji dalej jazda przegryzając kanapkę,którą zakupiłem na stacji.Gdy wjechałem do Austrii wiedziałem,że będą piękne widoki.Narobiłem zdjęćBig Grin
Po wjechaniu do Klagenfurtu poszukiwałem firmy rozładunkowej.Okazało się ,że firma jest położona obok lotniska.Moje oczy ujrzały startujący Samolot

Kolejka była duża,poczekałem 60 minut .Podziwiałem samoloty
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 10/02/2017 07:47 PM




Klagenfurt-Frankfurt
Po rozładunku podjechałem na serwis sprawdzić swoją skakankę.Będzie jeszcze długo śmigałaBig Grin Dostałem informację o ładunku 25 ton kuchenek do Niemca.Udałem się pod firmę,ale tłok jak nie powiem co i 2 godziny czekania.Za ten czas zrobiłem sobie jedzenie i je spożytkowałemBig Grin Wreszcie moja kolej.Podjechali 4 widłakami i w 30 minut zrobili załadunek .Po wyjechaniu z firmy nawigacja prowadziła mnie kawałek autostradą A9,potem kawałek A3. Po wyjechaniu z Austrii i wjechaniu do Niemiec zatrzymałem się na 45 na siku i coś do zjedzenia.Po wyjechaniu z parkingu poruszałem się do samego celu krajową 3 .Pauzę 9 godzinną zrobiłem na stacji benzynowej 50 km od celu.Zajechałem na parking,szybki prysznic i spanie.Przy okazji zatankowałemOk
Niestety,ale zajechałem ,gdy w firmie nikogo nie było ,kto by mnie mógł rozładować.Na szczęście stróż pozwolił mi zaparkować na placu i poczekać do otwarcia firmy.Zasunąłem firanki,coś do jedzonka i spanie.O 9 otwarli firmę ,podpisałem dokumenty,w tym czasie zostałem rozładowany.Szukam czegoś na Polskę Tongue
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 11/02/2017 03:32 PM

Korzystając z chwili wolnego czasu upiększyłem swoje wozidłoSmile Dodałem lampki na tylnią część spojlera kabiny oraz zmieniłem lampy przeciwmgłowe Big Grin Według mnie prezentuje się nieziemskoBig Grin
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 11/02/2017 05:35 PM




Frankfurt-Szczecin
Zrobiłem mały tuning Scanii i trasa na Polskę.Dostałem informację o ładunku desek do firmy w Szczecinie.Dotarłem na miejsce,ale niestety nie wolno było robić zdjęćSad
W nocy nie było kolejki,więc szybko się uwinęli.W mieście nie było korków ,wyjechałem na krajową 9 .Nią poruszałem się do samej granicy,potem zjechałem na krajową 3 .Pauzę wykręciłem na parkingu przed samym Szczecinem.W nocy ruszyłem dalej,i gdy dotarłem do firmy,bałem się,że mnie nie rozładują.Na szczęście pracują zmianami i nocna zmiana robotników mnie rozładowała.Wracam do domu,na weekend odpoczynek,a co do Scanii to idzie do lakiernikaBig Grin
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 19/02/2017 08:54 PM




Zaległe fotki z trasy Szczecin-Graz.Wiozłem elementy drewniane.Bez opisuBig Grin Brak chęciSad
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 23/02/2017 09:13 PM

Żyje i mam się dobrze.2 fotki z kursu do Rotterdamu.Na dniach fotorelacjaCool
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Marmac - 24/02/2017 08:00 AM

Fajne foty ! 10/10

Wiesz co ci polecam robić? Rób FOV na maxa i oddalaj kamerę nie na odwrót zdjęcia o niebo lepsze!

Pozdrawiam!


RE: Moje eskapady po Europie - Dorpolowy - 25/02/2017 09:37 AM

Nie lepiej schować tego gnata? :E jeszcze kogoś odstrzelisz i co wtedy będzie? Big Grin


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 28/02/2017 05:50 PM

W planach była fotorelacja,ale są zmiany.
Trasa do Rotterdamu minęła nadzwyczaj szybkoBig Grin Nie było czasu na zdjęciaTongue
Wracałem do domu i nic nie zapowiadało wypadku.Tempomat,70 ustawione i jazdaBig Grin
Nagle zza zakrętu wyłania się samochód ,który wyprzedzał inny w miejscu niedozwolonym.Kontra,szybko retarder i lekko po hamulcach,żeby nie zblokowało .Niestety na mojej drodze wyrosło drzewo.Ania poszła na sprzedaż jak i naczepa.Zdecydowałem o zakupie Mercedesa Actrosa MP3 z roku 2009 i firanki firmy wielton z roku 2016.Mercedes posiada webasto,klimatyzację,ABS,12 biegowy manual oraz silnik V8 o mocy 510 koni z normą euro 5.Dodatkowe wyposażenie to lodówka,zamontowałem halogeny firmy bosch oraz pierdółki w środku.Kabina w tym egzemplarzu to Mega Space.Naczepa posiada ABS ,maty antypoślizgowe,palety.
Co do Mesia jest boskiBig Grin Zapowiadała się dłuższa przygoda z nim w roli głównej:
Łapcie fotki:
Image
Image