eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje eskapady po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje eskapady po Europie (/thread-40524.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 03/05/2017 01:03 PM




We wtorek załadowali mnie częściami mechanicznymi w kartonach.Wyleciałem z Polski jak strzała,potem szybko przez Niemcy aż do Amsterdamu.Pogoda w Polsce dopisywała,potem się popsuła.W Niemczech wykręciłem 45 a w Holandii 9.Po wjechaniu do Amsterdamu chwilę pokręciłem się po mieście w poszukiwaniu firmy,jednak po chwili ją znalazłem i dodatkowo pierwszy się rozładowałem.Aktualnie jadę na Brno
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 03/05/2017 05:02 PM




Wyleciałem załadowany z Amsterdamu deskami do firmy budowlanej w Brnie .Szybko przeleciałem przez Holandię ,u Hansa wykręciłem 45.Zrobiłem małe zakupy na trasę ,potem po pauzie dalszy ogień Big Grin Mykiem przez Niemcy bocznymi drogami,żeby zaoszczędzić czasu.Pauzę 9 godzinną wykręciłem na pompie przed Magdeburgiem.Potem dalsza jazda.Do Brna doleciałem ,znalazłem znajomą firmę i akurat mieli wolną rampę,więc mnie rozładowali
Aktualnie jadę do Polski na jeden dzień ,aby coś zakupić ,ale to jest jeszcze niespodziankaWink
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 04/05/2017 10:51 AM

Zakupiłem pachnące świeżością Iveco HI-WAY z roku 2017 prosto z salonu.Fundusze na niego zyskałem dzięki podpisaniu kontraktu na przewóz rzeczy na platformie,którą zakupiłem.Sam będę poruszał się Iveco,a Dafa dałem nowemu kierowcy.Iveco jest w największej kabinie
Iveco posiada:
ABS
CB-Radio
Lodówkę
Webasto
Klimatyzację
Hamulec postojowy
Pełną elektrykę
Silnik Cursor o mocy 500 koni
Automatyczną skrzynię o 12 przełożeniach
Wspomaganie kierownicy
ESP
Elektroniczny tachograf
Inne cudawianki
Dodałem coś od siebie i jeszcze dzisiaj ukaże się krótka relacja
Łapcie fotki:
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 04/05/2017 12:35 PM




Jeszcze w ten sam dzień wyleciałem ze Szczecina załadowany plastikowymi skrzynkami do Berlina.Wylotówka ze Szczecina,szybka kontrola na granicy,potem tempomat i po 3 godzinach jestem w Berlinie.Korków w mieście nie było,więc szybko znalazłem firmę.Akurat mieli przerwę obiadową,ale za 4 polskiego piwa zgodzili się rozładować i w 60 minut mnie rozładowali.Aktualnie czekam na załadunek .Prawdopodobnie lecimy na Belgię
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 05/05/2017 12:15 PM




W czwartek wyleciałem z Berlina załadowany nawozem w workach do firmy w Liege. Oczywiście musiałem czekać na załadunek,ale potem poleciało.Szybko machnąłem 45 potem szybki przejazd przez granicę niemiecką.Z 9 były problemy,bo musiałem zboczyć z trasy,ale jakoś poszło.Doleciałem do Liege,rozładowali mnie i aktualnie lecę na Veronę do Italii,więc weekend w trasieSad
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - DawidK - 05/05/2017 12:20 PM

No fajnie, fajnie :D
Zapraszam do mnie.


RE: Moje eskapady po Europie - Kamil - 05/05/2017 03:05 PM

Fanem iveco nie jestem, i co prawda trochę bym nad nim popracował, ale relacja ogólnie przyjemna Wink Jak tam volvo u lakiernika? Big Grin


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 05/05/2017 03:22 PM

(05/05/2017 03:05 PM)Kamil_ napisał(a):  Fanem iveco nie jestem, i co prawda trochę bym nad nim popracował, ale relacja ogólnie przyjemna Wink Jak tam volvo u lakiernika? Big Grin

Dawaj sugestie swoje ,to rozpatrzymy.Volvo od lakiernika już wyjechało,jak wrócę do Polszy to pokaże z nim fotorelacjeTongue


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 06/05/2017 03:22 PM




W piątek miałem załadunek w tej samej spedycji,co rozładunek.Załadowali mi słomę i dali dokumenty na Veronę.Podpisałem i ogień.Widoki były pierwszej wody,również pogoda dopisywała.Przez Luksemburg,Szwajcarię do celu.Na trasie wpadła 45 oraz 9 .Doleciałem do miejsca rozładunku,swoje odstałem i dostałem namiary na Pragę i stamtąd będę szukał czegoś na Polskę
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 06/05/2017 08:59 PM




Z Verony wyleciałem załadowany metalowymi szpulami do Pragi.Załadunek minął szybko,miałem na konkret godzinę ,potem szybko przez Austrię,Niemcy do Czech.Zrezygnowałem z jednej 45 aby dolecieć na popołudnie do celu.Pogoda troszku się popsuła,ale tam nic.Dojechałem akurat na rozładunek,wykręciłem obowiązkową pauzę i lecę na Poznań.Robię sobie 3 dni odpoczynku i znowu trasa,więc za kilka dni coś wrzucę.
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image