eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje eskapady po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje eskapady po Europie (/thread-40524.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Moje eskapady po Europie - Michal_Z_gno - 07/05/2017 10:40 AM

Fotki wyszły całkiem OK Smile


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 07/05/2017 02:49 PM




Powrotna trasa do Polski
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Kamil - 07/05/2017 02:58 PM

Podrzuć relacje z czymś innym, bo te iveco trochę nudne :E Ale fotki jak najbardziej okej.


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 07/05/2017 03:01 PM

(07/05/2017 02:58 PM)Kamil_ napisał(a):  Podrzuć relacje z czymś innym, bo te iveco trochę nudne :E Ale fotki jak najbardziej okej.

Po weekendzie odbieram Volvo od lakiernika,podpinam chłodnię i lecę nim w trasęBig Grin


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 08/05/2017 05:01 PM




W poniedziałek rano odebrałem Volvo od lakiernika,podpiąłem chłodnię ,i poleciałem na załadunek do Szczecina.W firmie swoje odstałem,potem leciałem załadowany rybami do Kolonii.Wyleciałem ze Szczecina,szybko przeleciałem przez granicę i gnałem do celu.Wykręciłem jedną 45 i na godzinę 15 byłem u celu.Dodatkowo poszukałem firmy,gdyż w Kolonii byłem po raz pierwszy.Rozładunek miałem w firmie przy porcie ,więc swoje odstałem.Dali znak,że można podjechać,więc cofnąłem ,drzwi odsunąłem i mnie rozładowali.Aktualnie wracam do Polski na pusto,zostawiam Volvo i lecę załatwić kredyt na niespodziankę
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 12/05/2017 07:35 PM

Wziąłem kredyt i oto jest
Man TGX XXL z roku 2012 i naczepa Wielton z roku 2013.
Maniek posiada:
CB-RADIO
Lodówkę
ABS
Pełną elektrykę
Silnik o mocy 480 koni V8
Skrzynię biegów Man Tipmatic+ Retarder o 12 przełożeniach
Radio CD
Euro 5
Naczepa posiada:
Maty antypoślizgowe
Pasy zabezpieczające
Odsuwany bok
Łapcie fotkę:

Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 14/05/2017 01:57 PM




We wtorek dostałem telefon od spedytora,że mam ładunek do Rotterdamu .Podjechałem do firmy,pobiegłem po dokumenty ,załadowali mnie cementem w workach i jazda.We wtorek po południu wykręciłem pauzę jeszcze w Niemczech.W nocy wyruszyłem dalej.W czwartek w południe wykręciłem jedną 45 tuż przed granicą Holenderską.W dalszej części podziwiałem holenderskie widoki.Rozładunek miałem na firmie budowlanej,chłopaki z wózkami widłowymi w 60 minut mnie rozładowali i leciałem na pusto do Polski
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 15/05/2017 03:21 PM

Ze względu na rosnącą liczbę zamówień na ciągnik typu low-deck zdecydowałem się sprzedać Iveco, a zakupić zestaw Mercedes MP3+Krone firanka Mega.Trochę o wyposażeniu zestawu
Mercedes jest z 2012 roku i posiada wszystko,co może posiadać ciężarówka z tego roku.Nie chcę was zanudzać szczegółami.Następnie naczepa jest z tego samego roku i posiada odsuwane boki,linki mocujące,ABS oraz maty antypoślizgowe
Aktualnie tym zestawem jestem w trasieBig Grin
Łapcie fotkę:
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 21/05/2017 03:20 PM




Szczecin-Milano
W poniedziałek wyruszyłem do Szczecina na załadunek stali.Oczywiście w firmie mieli mały bałagan,ale po godzinie stałem pod rampą i mnie ładowali.Po podpisaniu dokumentów wyruszyłem na Niemcy.Pogoda dopisywała,po drodze wpadła jedna 45,potem w okolicach Norymbergi 9-tka.Mykiem przez Niemcy,potem w stronę Włoch przez Szwajcarię i Austrię .Doleciałem na styk tachografu,ale okazało się,że dopiero w czwartek mnie rozładują,więc musiałem czekać dzień na rozładunek
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 24/05/2017 04:40 PM




W poniedziałek dostałem cynk o załadunku płytek do Rotterdamu w Holandii.Podjechałem pod firmę ,wyskoczyłem po dokumenty i dowiedzieć się o załadunek.Kazali czekać,więc nie miałem wyjścia,jednak czekałem tylko 90 minut i potem zadzwonili,że można podjeżdżać pod rampę.Ładowali mnie 60 minut,dali dokumenty i ogień.Wyleciałem z Polski.Pogoda dopisywała,muzyczka w głośnikach leciała,u Niemca wpadła 45-tka.Przy okazji zrobiłem małe zakupy.Widoki cudne były,na zdjęciach tak tego nie widać jak na żywo.Dojechałem do Holandii we wtorek nocą i od razu pykła 9-tka.Niestety,gdy się obudziłem rozpętała się burza,ale po godzinie się rozpogodziło.Rozładunek miałem w firmie przy porcie,musiałem odstać 90 minut w kolejce.Po rozładunku pojechałem poszukać jakiegoś parkingu w oczekiwaniu na info od spedytora
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image