eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje eskapady po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje eskapady po Europie (/thread-40524.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 29/07/2018 03:03 PM




W niedzielę dostałem info od spedytora,że lecę do Włoch ,konkretnie na gospodarstwo rolnika nieopodal Werony.
Jednak załadunek nawozów w poniedziałek dopiero miałem na 18:00,więc night express miał być.Jednakże do Italianii aż chce się jechaćBig Grin
Podjechali widłakami na firmie ,to w 60 minut załadowali 25 ton nawozów.Dzień pracy zakończyłem już u wroga na Shellu We wtorek o 11 ruszyłem dalej w kierunku Austrii.
Było trochę korków,ale jakoś te 50 dało się jechać.Dzień pracy zakończyłem nieopodal granicy Austrii na parkingu.Zrobiłem sobie kolacje ,spożyłem ją i poszedłem spać.
Z rana ogień na tłoki dalej.Po drodze 45-tka ,a dzień pracy zakończyłem na Shellu nieopodal Insbrucka na A13.Dużo Polaków było,więc można było wymienić opinie o transporcieSzczerbol Jak wpadłem do Włoch przez Brenero to moje oczy płakały ze szczęściaBig Grin Widoki zacne.W czwartek po południu dojechałem do firmy rolnika,tam dałem wszystkie dokumenty i w 60 minut mnie rozładowali.W piątek załadowali mnie już w centrum Verony materiałami budowlanymi do Francji.Na styk czasu pracy dojechałem do Shella ,zostawiłem zestaw zamknięty na 4 spusty i udałem się na zwiedzanie
Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 05/08/2018 11:38 AM




W poniedziałek ruszyłem ze Shella we Włoszech.
Stacja była wyposażona w akumulatory solarne.Pewnie dla kierowców VolvoSzczerbol
Szybko minęły Włochy,z pięknymi widokami.Dzień pracy na granicy Włosko-Szwajcarskiej.Od razu położyłem się spać,byłem wypompowany.Za Genewą było wahadło związane z remontem drogi,ale straciłem tylko 30 minut.Kolejny dzień pracy zakończyłem na parkingu przy granicy Szwajcarsko-Francuskiej.Już w czwartek dojechałem do miejsca rozładunku.Odstałem swoje ,widłakami podjechali i w 2 h rozładowali betonowe podkłady.Załadunek miałem w Veronie,a rozładunek w Lille
Podjąłem kolejny rozładunek w piątek,i udałem się na parking w celu pauzy.
Lecę na NiemcaBig Grin P.S.Mańkowi stuknęło 40 000kmSmile
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - NightmareX - 05/08/2018 12:00 PM

Źle to się czyta..
W poniedziałek ruszyłeś Z Shella*
Przed "i" nie stawiamy przecinka, a jak już to po przecinku dajesz spacje..
Między zdaniami też jakaś przerwa by się przydała Wink
Polski trudny język


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 12/08/2018 11:07 AM




Fotki z trasy Lille-Hamburg-Baza
Wiozłem płyty chodnikowe na paletach.Trasa szybka.Teraz odpoczywam 2 tygodnie na urlopie i zamawiam nowy zestaw do firmy
Łapcie fotki:
Image

Image
Image
Image
Image



RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 18/08/2018 07:31 PM





Zdjęcia z trasy jednego z moich kierowcówBig Grin
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

P.S.Mogą nie byc w jpg,tylko w tym zły.Jakby coś nie grało ,to proszę powiedzieć a nie od razu warna.Chętnie wysłucham radTongue