eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje eskapady po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje eskapady po Europie (/thread-40524.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 15/11/2016 08:38 PM

(15/11/2016 07:18 PM)Wawrzyn5252 napisał(a):  Duzo fotek jest identycznych (co jest minusem)

Nie warto isc na ilosc tylko na jakosc fotek.

SpokoOk Dzięki Wawrzyn ! Wezmę sobie to do sercaBiggrin2


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 18/11/2016 11:01 PM




Odpocząłem trochę ,zjadłem coś i w trasę!Smile Spedytor zadzwonił,że mają części mechaniczne z zepsutych koparek do załadowania w kamieniołomie.Udałem się na załadunek do kamieniołomu samym koniem.Powiedzieli,że mi tak będzie łatwiej.
Na początku kręciłem nosem na to wszystko,ale niech będzieOk Zgodziłem się!
Załadowali mnie szybko ,ogień na tłoki i w w drogę.Mignąłem szybko przez Francję,Holandię i Niemcy na Rostok-cel mojej podróży.Daf posiada znakomite właściwości jezdne.Pauzę wykręciłem na stacji benzynowej ,ale gdy się zatrzymałem po żarełko zauważyłem kilku ciapatych kręcących się koło mojej fury! Pogoniłem ich ,ale oni w zemście porysowali mi naczepę.Takie syny!Ckm To bym z nimi zrobił.
Pogoda dopisywała,a jak dałem więcej mocy na trój pasmówce w Holandii to miód malina!Smile Zapamiętam trasę Reims-Rostock ze względu na ten incydent z ciapatymi!
Daf potrzebował paliwa ,więc go napełniłem. Zrobię sobie test ekonomicznej jazdy!
Rozładowali mnie pierwszego,bo podjechałem pierwszy pod rampę
Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 19/11/2016 07:10 PM

Coś cicho w temacieSad


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 24/11/2016 05:55 PM




Po dokładnych oględzinach naczepy uszkodzenia od ciapatych nie okazały się duże.
Odetchnąłem z ulgąSmile W czasie ,gdy sprawdzałem przy okazji ciągnik dostałem wiadomość,że jest dla mnie ładunek!Smile Więc po serwisowaniu podpiąłem naczepę,sprawdziłem wszystko i w drogęWink Załadowali mnie metalowymi śrubkami,paletami i pieron wie czym jeszcze
Biggrin Podpisałem CMR i w drogęTongue Trasa wiodła z Rostock w Niemczech do Birmingham na Wyspach.
982 km to co to dla mnie i dla mojego dafaWink Ochoczo pognałem naprzód,przez Holandię i na prom.Przy okazji dostałem 2 mandaty za prędkość ,jeden w Holandii ,drugi już na Wyspach.Pauzę wykręciłem na spokoju,przy okazji robiąc zakupy na trasę
Trasa przebiegła spokojnie,tylko na autostradzie jedna babka wryła mi się przed maskę
Po prostu zmieniliśmy pas w tym samym momencie.Widać nie każda morda pasuje do forda. Pozdro dla kumatychTongue Widoki ładne były.Dałbym im10/10
Zajechałem pod firmę w nocy,więc firany zasłonięte i kima.Dopiero rano mnie rozładowali. Łapcie fotki:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Hardcor123 - 24/11/2016 06:33 PM

Naczepa wchodzi Ci w nadkola co wygląda niezbyt ładnie, grafika taka Sobie, ale powodzenia!


RE: Moje eskapady po Europie - Dorpolowy - 24/11/2016 07:02 PM

Według mnie naczepa ma zbyt duży odstęp od kabiny, tak zwany prześwit, no i naczepa się wbija w nadkola Ale masz mocne 7f8xkl na zachętę Smile


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 24/11/2016 08:18 PM

Da się jakoś zmienić ustawienie naczepy względem mojej ciężarówki?


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 27/11/2016 03:28 PM




Po ostatnim kursie na serwisie okazało się ,że miska olejowa poszła w pi*du,naczepa też jest do wymiany.Po kalkulowaniu podniosłem mojego Dafa,naczepę sprzedałem i za zarobione pieniądze kupiłem firankę firmy Krone model Profiliner.
Pierwsza trasa wiodła ze Szczecina do Bratislawy. 742 km w śniegu,ale mój dafik dawał sobie radę,a i też naczepę trochę przybrudziłem.Załadowali mnie meblami.Więc ogień na tłoki i w drogę.Pauzę wykręciłem na pompie bez spiny.Nawigacja poprowadziła mnie krótszą trasą,którą jeszcze nie jechałem.Widoki były zacneBig Grin Na przejściach granicznych kolejek nie było.Podjechałem pod rampę,akurat firmę otwierali ,więc byłem pierwszyBiggrin

Łapcie fotki:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Moje eskapady po Europie - Wawrzyn5252 - 27/11/2016 03:43 PM

Te zdania sa jakos tak dziwnie sklejone i dosyc dziwnie je sie czyta Tongue

Wielka jest takze ilosc miejsca miedzy autem, a naczepa Tongue


RE: Moje eskapady po Europie - Trucker16 - 27/11/2016 03:51 PM

(27/11/2016 03:43 PM)Wawrzyn5252 napisał(a):  Te zdania sa jakos tak dziwnie sklejone i dosyc dziwnie je sie czyta Tongue

Wielka jest takze ilosc miejsca miedzy autem, a naczepa Tongue

Wiesz może jak to zmienić tą odległość?