eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-506.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-510.html)
+---- Wątek: Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps (/thread-40717.html)

Strony: 1 2


RE: Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps - VresT - 28/08/2016 10:57 AM

(28/08/2016 10:56 AM)Szenk napisał(a):  Niestety, szukałem, ale nigdzie takowej modyfikacji nie znalazłem.
Jest jakiś mod z lutego tego roku o nazwie "iconsV2.scs", który podmienia wszystkie ikony na mapie, a "trójkącik" zmienia na miniaturkę ciężarówki, ale ta ikonka też jest malutka i ledwo widoczna.

Zajrzyj na PW.


RE: Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps - Szenk - 28/08/2016 11:01 AM

File not found :/


RE: Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps - VresT - 28/08/2016 11:06 AM

(28/08/2016 11:01 AM)Szenk napisał(a):  File not found :/

Poczekaj chwilkę zaraz znajdę kolejne.


RE: Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps - Szenk - 28/08/2016 11:27 AM

Ten działa, ale ikonka nadal jest malutka. Próbowałem zajrzeć "do wnętrza" game_data.sii, ale wiele z tych wpisów to dla mnie czarna magia. Pewnie tam można by było coś zmienić, ale za bardzo się na tym nie znam.

Przy okazji, czekając na odpowiedzi, wpadłem na pewien - połowiczny co prawda - sposób.
Skoro winowajcą jest mapa, problem może leżeć w pliku game_data.sii. Zainstalowałem więc mod "Sound Fixes Pack", który ma swoją wersję tego pliku. Co prawda niezbyt lubię odgłosy wydawane przez ciężarówkę w czasie jazdy podczas używania tego moda, ale przynajmniej "trójkącik" wrócił do swoich oryginalnych rozmiarów Smile

Jeszcze raz dzięki za pomoc Smile


RE: Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps - VresT - 28/08/2016 11:30 AM

Nic więcej nie poradzę.Skoro problem rozwiązany to temat zamykam.