eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zdjęcia z tras Konrada - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Zdjęcia z tras Konrada (/thread-40772.html)



Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 31/08/2016 03:58 PM

Cześć! Big Grin Na forum jestem już trochę [/align]czasu ale teraz zdecydowałem się na pokazanie moich zdjęć z tras w firmie Amber Transport! Smile Na razie jeżdżę testową Scanią. Pozdro!
[/align][align=center]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 17/09/2016 09:25 PM

Siemka! Big Grin
Mam dla was 2 fotki z trasy na Rosję w firmie kumpla Wink Oczywiście w Amberze jeżdżę dalej Wink Ale kumplowi zawsze trzeba pomóc Big Grin Pozdro!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Zdjęcia z tras Konrada - Hardcor123 - 17/09/2016 09:29 PM

Piękny zestaw! 10/10


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 17/09/2016 09:38 PM

Tylko chwilowy Wink Ale i tak dzięki Big Grin Może co jakiś czas sie bedzie pojawiał Big Grin


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Kurdianeł - 18/09/2016 08:05 AM

Piękny zestawik. 10/10
Zmień sobie opis to będzie do rymu: Amberze - jeżdżę :E


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 22/09/2016 08:55 PM

Coming soon!



RE: Zdjęcia z tras Konrada - Paweł - 22/09/2016 11:13 PM

Tak patrząc na to zdjęcie, wydaje mi się, iż zestawik będzie na prawdę fajny Wink


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 23/09/2016 06:10 AM

Dzieki! Big Grin Jest wzorowany na moim ulubionym zestawie Wink


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 24/09/2016 01:35 PM

Coming soon! v2 :E
[align=right]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Zdjęcia z tras Konrada - Kurdianeł - 24/09/2016 02:02 PM

Czekam kolego Smile