eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zdjęcia z tras Konrada - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Zdjęcia z tras Konrada (/thread-40772.html)



RE: Zdjęcia z tras Konrada - .:Seba11:. - 24/09/2016 07:55 PM

Zapowiada się ładny FH'acz Smile


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 24/09/2016 08:17 PM

Siemson! Big Grin
Zdjęcia z trasy na Skandynawię Wink
Szef zadzwonił do mnie w środę wieczorem, że jutro muszę stawić się na bazie o 4. Powiedział, że ma dla mnie niespodziankę Wink Nie namyślając się długo zacząłem się pakować i położyłem się spać. Gdy dojechałem na bazę moim oczom ukazało się białe Volvo. Po oglądnięciu udałem się do biura. Okazało się, że to Volvo jest dla mnie, i że jadę na Skandynawię Smile Wpakowałem się do Volva i pognałem po naczepę. Pierwszym przystankiem miał być Gdańsk, gdzie miałem załadować mrożonego morszczuka do Goteberg'a. A teraz zdjęcia :E Się trochę rozpisałem Big Grin Zapraszam do oglądania i komentowania.


W kierunku Gdańska!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

W kierunku promu na Szwecję.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Już na ziemi Szweckiej Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Złapany przez Szedzkiego Truckspotter'a Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Pozdro!



RE: Zdjęcia z tras Konrada - Hardcor123 - 24/09/2016 08:19 PM

Piękny zestaw tylko Sobie naczepę zarejestruj :E 10/10


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 24/09/2016 08:24 PM

Nówka sztuka z 2013 :E Ledwo od Niemca sprowadzona :E Nie chciałem testowych numerów pokazywać :E Pozdro Big Grin


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 28/09/2016 08:24 PM

Siemson! Big Grin
Dzisiaj tylko jedno zdjęcie z wypadu na Norwegię. Spodziewajcie się relacji w weekend. Może już będę miał nowy sprzęt Wink
Pozdro!

[align=right]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Zdjęcia z tras Konrada - limowski - 28/09/2016 08:25 PM

Fota miazga!


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 28/09/2016 08:27 PM

Dzięki! Smile Sprzęt nie za dobry, ale staram się jakoś to wszystko dobrać Wink


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Michal_Z_gno - 28/09/2016 11:42 PM

Fotka niby jedna ale zawsze coś zwłaszcza, że ta jest dobrej jakości Smile


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Hardcor123 - 29/09/2016 05:32 AM

Kapitalna fotka! 10/10


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 29/09/2016 06:24 AM

Jak wrócę do Polski to wam pokaże żółtą Scanie Wink