eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zdjęcia z tras Konrada - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Zdjęcia z tras Konrada (/thread-40772.html)



RE: Zdjęcia z tras Konrada - Marcin1693 - 18/02/2018 05:54 PM

Bardzo ładne proste zestawy, a nie jakieś "fał" osiem i holland style, że aż w oczy razi Smile 10/10


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 18/02/2018 10:54 PM

(18/02/2018 05:54 PM)Marcin1693 napisał(a):  Bardzo ładne proste zestawy, a nie jakieś "fał" osiem i holland style, że aż w oczy razi Smile 10/10

Dziękuje bardzo Big Grin Wygląd zestawów raczej się nie zmieni, bo trzeba dodać trochę „polskości” do ETS Big Grin


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 19/02/2018 10:00 PM

Jakaś tam fota za czasów "dziada" :E Oby nie wróciły Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Zdjęcia z tras Konrada - Kamil - 19/02/2018 10:38 PM

Mega zestaw Wink


RE: Zdjęcia z tras Konrada - DawidK - 19/02/2018 11:01 PM

Zawsze w formie, czekam na coś dłuższego z nowej firmy Big Grin


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 19/02/2018 11:21 PM

Krótka historia jak to jest z kupowaniem aut u Niemca :E
Zapraszam! Big Grin

Siedziałem w niedziele wieczorem na mobile.de w poszukiwaniu jakiegoś zestawu. Gdzieś na 6 stronie zobaczyłem w miarę ładną Scanie. Był to Streamline z 2015 roku. Przebieg to prawie 488 tys., silnik 410 koni, skrzynia automat i poza tym nic co mogłoby przykuć jakąś szczególną uwagę, lecz jak przystało na Janusza transportu, postanowiłem się nią szczególniej zainteresować. Po wstępnej analizie znalazłem rzecz, która byłaby pierwszym tematem do zrobienia po ewentualnym zakupie, chodzi mianowicie o zbiorniki paliwa. Ja nie wiem jak można zamówić stalowe zbiorniki paliwa... Można ciąć koszty w czymś innym niż na zbiornikach... Po jakimś czasie trzeba je spawać, bo gniją tak samo bardzo jak Ople Tongue Mniejsza z tym Tongue Wstukałem w Google gdzie stoi ten zestaw. Aaa zapomniałbym, wraz ze Scanią była do kupienia naczepa, jak się później okazało spotkała ją już historia, która czeka zbiorniki :E kontynuując moją myśl zanim zacząłem o cycepie, zestaw stoi w Bünde, 44 km od Osnabrück'u. Zadzwoniłem pod numer, który był w ogłoszeniu. Wypytałem sprzedawcy o wszystkie interesujące mnie kwestie i powiedziałem, że oddzwonię jutro. Tak zwana gra na zwłokę żeby obniżyć cenę :E W poniedziałek chłopaki wyjeżdżały w trasie i z telefonem zeszło mnie do piątku :E Jak się okazało spóźniłem się 3 dni, bo ktoś już zdążył ją kupić :/ No cóż, tak już w życiu bywa. Ale ja się nie załamuje :E W zamian Scanii wezmę 2 Iveca :E Koniec poematów na dziś Smile Trochę się namęczyłem Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
P.S.: Jednak będą bez ceramiki :E


RE: Zdjęcia z tras Konrada - DawidK - 19/02/2018 11:22 PM

Realizm to mi się podoba Smile Powodzonka Big Grin


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Maseł - 19/02/2018 11:30 PM

[align=center]Takie zdjęcia się dostaje :E Nieźle się chłopaki za dietę bawią :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Hardcor123 - 20/02/2018 06:43 AM

Chopaki sie bawią ! :E


RE: Zdjęcia z tras Konrada - Kuba Truck - 20/02/2018 10:15 AM

Oglądam temat, fajnie, że vs i fajne skakanki, ale.. Nie iveco, kupuj skakanki lepsze i ładniejsze są ;p