eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Patryk w Trasie (PW-Transport) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Patryk w Trasie (PW-Transport) (/thread-40966.html)



Patryk w Trasie (PW-Transport) - patrykactros1 - 11/09/2016 09:20 PM

Dziś wypadła mi krajówka, która nie zbyt często zdarza sie u nas w firmie. Koło południa przyjechałem na bazę, gdzie czekał mój zestaw ale obok stał jeszcze nowy MAN świeżynka w firmie jeszcze nie będący w żadnej trasie. Oczywiście musiałem zobaczyć co MAN pokazał w nowym modelu. Po obejrzeniu TGX-a pora przyszła odpalać "Robura", najpierw musiałem jeszcze dotankowac w firmowym dystrybutorze. I tak koło 12-nastej ruszyłem w kierunku Olsztyna z 16-stoma tonami Jogurtów. W Stargardzie zachaczyłem jeszcze o Netto, gdzie zakupiłem cos do picia i jakieś ciasteczka. Jakieś 40 kilometrów przed Grudziądzem zatrzymała mnie pauza, 45-stke piątke wykręciłem na spotej stacji BP. I tak o zachodzie koło 20-stej dojechałem na rozładunek Tradeaux Olsztyn. Niestety dzis juz na rozładunek sie nie udało zdąrzyć. Więc czekamy o szóstej mam sie podstawic pod rampe. A tym czasem auto zaparkowałem na zakładzie i odpaliłem laptopa. A rano czekam na telefon od Wojtka co dalej...

Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - Michal_Z_gno - 11/09/2016 11:35 PM

Ujęcia bardzo dobre i bez monotonii 10/10


RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - patrykactros1 - 16/09/2016 01:44 PM

Rano podstawiłem naczepe pod rampe, koło 9 auto było już gotowe na kolejne zlecenie, niestety po rozmowie z Wojtkiem dowiedzaiłem się że coś poszło nie tak i zlecenie z Olsztyna przełożono na następny tydzień. Podjeliśmy decyzje aby wracać do Szczecińskiej bazy na pusto. W Szczecinie pauza i na drugi dzień załadunek w Eurogudiesie 17-nastoma tonmi ryby do Holandii.

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - Kurdianeł - 19/09/2016 03:52 PM

Ujęcia spoko, widać że kombinujesz z kadrami. Nie są też za ciemne, ale to ostatnie zdjęcie to już trochę jest ciemne :E
Jednak 10/10 pozostaje Big Grin


RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - .:Seba11:. - 19/09/2016 04:52 PM

Dosyć ładne fotki, 9w0yi0 .


RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - patrykactros1 - 23/11/2016 10:00 PM

Trochę mnie nie było a nadeszło wiele zmian Smile Ostatnimi moimi postami były jak sie okazało ostatnie podboje europy poczciwym MP4. Auto zdane dla kierowcy ja tym czasem miesiąc ganiałem MP3 zmiana wielka z chłodni na Tiffbeta i ten silnik ... V8 510 kucy., zrobiłem nim coś około 25.000km. A teraz nadszedł czas na księżniczkę Scanie co prawda nie najnowsza bo 2006r ale cieszy Big Grin R620 firmowa perełka norma euro 4 przejechane 700.000km u nas trochę zmian z wyglądu i tak mamy Z14 Big Grin

Ostatnie dni z MP4
Image
Miesiąc z MP3 2551
Image
Image

I księżniczka
Image



RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - Trucker16 - 23/11/2016 10:22 PM

Nie no panie10/10


RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - Michal_Z_gno - 24/11/2016 01:13 AM

Scania całkiem spoko ale i tak MPIV moim zdaniem jest najładniejsza z tych 3 aut Tongue


RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - patrykactros1 - 24/11/2016 04:51 PM

Kto wie może kiedyś trafi się jeszcze polatać Mp4 zobaczymy co przyniesie życie... Tym czasem wrzucam aktualne fotki R-ki tydzień postoju zrobił swoje Big Grin Obecnie targam głównie niskopodwoziówke, ale trafia się chłodnia więc od aregatu się nie odzwyczajam Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Patryk w Trasie (PW-Transport) - Michal_Z_gno - 16/12/2016 12:28 AM

Fotki coś nie działają.