eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czy w multiplayerze dostępne są dodatki Going East i Skandynawia? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Czy w multiplayerze dostępne są dodatki Going East i Skandynawia? (/thread-40992.html)



Czy w multiplayerze dostępne są dodatki Going East i Skandynawia? - Ziemniaczek - 13/09/2016 06:13 PM

Jestem nowy i nie bardzo orientuję się co i jak.
Czy jak zainstaluję obydwa te dodatki, to mapa będzie od razu połączona podstawa+wschód+Skandynawia, czy będzie wyłącznie możliwość wyboru - albo gram w Going East, albo w Skandynawię? Chodzi mi głównie o multiplayera.
Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłem mój problem, ale mam nadzieję, że zrozumieliście Smile


RE: Czy w multiplayerze dostępne są dodatki Going East i Skandynawia? - Michal_Z_gno - 13/09/2016 06:19 PM

Wszystko będziesz miał w jednej mapce czyli oba dodatki powiększają standardową mapę gry.
A co do multi to też wszystko będzie jako jedna duża mapka.


RE: Czy w multiplayerze dostępne są dodatki Going East i Skandynawia? - Kurdianeł - 13/09/2016 06:21 PM

Wszystkie mapy łączą się ze sobą. Tylko mody na mapy nie działają na MP.


RE: Czy w multiplayerze dostępne są dodatki Going East i Skandynawia? - Ziemniaczek - 13/09/2016 06:30 PM

Wielkie dzięki Smile
Temat prawdopodobnie do zamknięcia.