eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zmiana w regulaminie. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Zmiana w regulaminie. (/thread-41066.html)



Zmiana w regulaminie. - Michal_Z_gno - 17/09/2016 03:49 PM

Dziś na forum doszła zmiana w regulaminie a dokładniej dwie zmiany:

1. Został rozbudowany punkt 16. Zasad ogólnych:
Cytat:Z 16. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania kont które nie zostały aktywowane w terminie 7 dni od czasu ich rejestracji.
Na:
Cytat:16. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania kont które nie zostały aktywowane w terminie 7 dni od czasu ich rejestracji oraz kont nie logujących się na forum powyżej 24 miesięcy.

Czyli tu doszła informacja, że mamy prawo usuwać konta osób które nie były zalogowane na forum od 2 lat.

2. Doszedł nowy WARN
Cytat:- Nagminne zapraszanie (powyżej 2 razy na dobę) do tematów w SB równa się warnowi 10% - 30% na okres 3 dni do 30 dni.

Czyli tu chodzi o to aby nie spamować zaproszeniami do swojego tematu na SB i można dać zaproszenie do jednego tematu tylko 2 razy na dobę.


RE: Zmiana w regulaminie. - Narzew - 18/09/2016 08:09 PM

Co do ogłoszeń, jeśli założyłem np. 3 tematy to mogę do każdego z nich dać 2 razy linka w SB w ciągu doby (w sumie 6 linków) czy tylko dwa (znaczy że w sumie dwa do różnych tematów)?


RE: Zmiana w regulaminie. - Michal_Z_gno - 18/09/2016 08:42 PM

(18/09/2016 08:09 PM)Narzew napisał(a):  Co do ogłoszeń, jeśli założyłem np. 3 tematy to mogę do każdego z nich dać 2 razy linka w SB w ciągu doby (w sumie 6 linków) czy tylko dwa (znaczy że w sumie dwa do różnych tematów)?

Dwa do jednego tematu czyli jak masz np. 3 tematy do możesz dać 6 (po dwa na temat).


RE: Zmiana w regulaminie. - nirwana9 - 18/09/2016 08:47 PM

Prędzej to lepiej w jednym poście wysyłanym na SB wstawić 3 linki do tematów a potem po jakimś czasie jeszcze raz w jednym poście 3 linki do tematów i masz wykorzystane 2x na dobę Wink


RE: Zmiana w regulaminie. - Aras. - 19/09/2016 12:19 PM

Skończą się spamy, myśleć coś kreatywnego by zaciągać ludzi do oglądania w naszych przez siebie prowadzonych tematach Tongue


RE: Zmiana w regulaminie. - Michal_Z_gno - 08/10/2018 10:43 PM

Dziś wprowadziłem kolejną drobną korektę regulaminu i tym razem jest to coś dla osób zaangażowanych w VSki.
A konkretniej dodałem punkt dotyczący formatu fotek:
Cytat:V. Dodawanie fotek na forum
1a. Format .png dozwolony jest w pierwszym poscie w działach prezentacji VS.

Czyli ogólnie punkt zezwala na użycie fotek w .png przy prezentacji firmy ponieważ są loga itp. więc taki wyjątek się przyda. Oczywiście dotyczy to tylko pierwszego postu bo za resztę (relacje itp.) będą kary po staremu :E