eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotoski Tajniaka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotoski Tajniaka (/thread-41256.html)

Strony: 1 2 3


Fotoski Tajniaka - Tajniak - 28/09/2016 01:57 PM

[Kraków-->Siedlce-->Barcelona]

Witam jest to moja pierwsza tego typu relacja, ale mniejsza z tym Tongue Po odbiorze naczepy, która czekała na mnie w Krakowie, ruszyłem na rozładunek w Siedlcach. Pierwsze kilometry trasy przebiegały spokojnie lecz musiałem się trochę oswoić z MANem. Przed Warszawą na A2 zostałem upolowany przez tzw. Truck Spotterów. Po dotarciu do Siedlec miałem małe problemy z dojazdem do miejsca rozładunku, ale po kilku telefonach do spedycji udało mi się dotrzeć pod wskazany adres. Na miejscu pod rampą odstałem prawie 4 godziny. Akurat gdy odjechałem z pod rampy odezwał się mój spedytor że ma dla mnie załadunek do Barcelony, bez większych namysłów przyjąłem to zlecenie, po kilkunastu minutach dostałem adres i okazało się że do firmy mam niecałe 5km. W biurze dowiedziałem się że będę ładował użyte opakowania. Po załadunku zjechałem do Warszawy na pauzę, gdzie przy okazji odebrałem nowo zakupione firanki do MANa Big Grin Więc nie obyło się bez ich montażu na pauzie. To byłoby na tyle, więcej fotek oraz opisów pojawi się w przyszłości Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Fotoski Tajniaka - limowski - 28/09/2016 02:21 PM

Elo Tajniak!

Fotki nawet jak na jedne z pierwszych są całkiem spoko. Opisik czytało się przyjemnie Ok Oby tak dalej Big Grin


RE: Fotoski Tajniaka - Hardcor123 - 28/09/2016 02:25 PM

Witaj, jak na sam początek jest świetnie, oby tka dalej Smile


RE: Fotoski Tajniaka - Tajniak - 28/09/2016 02:52 PM

Zapraszam do oglądania Big Grin






RE: Fotoski Tajniaka - Hardcor123 - 28/09/2016 03:07 PM

Świetna produkcja! 10/10


RE: Fotoski Tajniaka - Kurdianeł - 28/09/2016 03:12 PM

10/10 kolego


RE: Fotoski Tajniaka - Tajniak - 28/09/2016 03:17 PM

Gdzieś we Francji Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Fotoski Tajniaka - Kurdianeł - 28/09/2016 03:24 PM

(28/09/2016 03:12 PM)Kordian2002 napisał(a):  10/10 kolego

10/10 ponownie :E


RE: Fotoski Tajniaka - Tajniak - 17/02/2018 11:15 AM

Witam, pasowałoby mi ruszyć ten temat, bo nieźle się zakurzył więc zapodam jakiś parę nowszych fotek, myślę że ciekawych i jakiś delikatny opisik do nich ;p

Początki jazdy we Włoskiej firmie.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Scaniulka już po lekkiej modyfikacji.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Gdzieś w Irlandii...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Firma po przenosinach do Polski oraz zmianie spedycji.
Image

"Już" we Francji.
Image

Image

To byłoby na tyle, z czasem będą się pojawiały jakieś kolejne nowe foteczki, a ja zapraszam do komentowania. Pozdrawiam Smile



RE: Fotoski Tajniaka - Kamil - 17/02/2018 11:53 AM

Zestaw super. Trochę ta pomarańcz się gryzie z czerwonym, ale nie ma tragedii Wink