eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Kordianem po Ameryce.... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-505.html)
+--- Wątek: Z Kordianem po Ameryce.... (/thread-41628.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Drax. - 10/07/2019 08:48 AM

Pięknie Kordian!
10/10
7 rozwaliła mi łeb, wygląda tak filmowo Smile


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Dorpolowy - 10/07/2019 01:09 PM

Dobrze jest! coś czuję że będziesz miał konkurencję w tym dziale :E


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 11/07/2019 09:02 AM

Image

Po rozładunku miałem sporo wolnego czasu, żeby poprzechadzać się po mieście, kupić coś do jedzenia itp., pozwiedzać te tereny. Przed 22 dostałem SMSa od spedytora, że mój ładunek to mrożone owoce morza, które mam przewieźć do Gallup w tym samym stanie. Rankiem, około godziny 6 wyruszyłem w kierunku firmy w której miałem załadunek. Znajdowała się ona na przedmieściach więc miałem nieco do przejechania. Załadunek skończył się o 7, a z racji tego, że nie miałem zbytnio czasu na owalanie się, siadłem za kierownicę i ruszyłem do oddalonego o jakieś 350 mil Gallup. Tym razem trasa była praktycznie w całości przez autostrady, a w jednym momencie niestety musiałem zastosować objazd, bo na drodze wywróciła się wywrotka przewożąca piasek. Z tamtego miejsca już niewiele zostawało mi do Gallup, jednak po drodze były małe przestoje typu kolizja, zamknięty przejazd kolejowy itp, ale wyrobiłem się z czasem. Dzisiaj pojawi się jeszcze jedna krótka relacja, z trasy którą również wczoraj zrobiłem, ale o tym później :E


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Ajgol3 - 11/07/2019 10:39 AM

Fajen foty Kordian Big Grin


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - PLAYER - 11/07/2019 11:47 AM

nom nom 10/10 grasz na ultra chyba


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 11/07/2019 12:05 PM

(11/07/2019 11:47 AM)filipiaaczeq napisał(a):  nom nom 10/10 grasz na ultra chyba

Na ultra, dobrze zgadłeś Big Grin dzięki za ocenkę Big Grin


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Ania - 11/07/2019 12:51 PM

Jest kilka ładnych, niestandardowych ujęć, które nadają charakteru całości relacji. Ok


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 11/07/2019 04:38 PM

Dziękuję wszystkim za opinię Smile

Image

Jestem w zasadzie w lekkim szoku i niedowierzaniu, że zawsze robiąc po Stanach trasy pokroju 300/400 i nawet więcej mil, teraz nadeszła chwila, w której muszę jakoś wam opisać i przedstawić tylko 6 fotek, z trasy mającej zaledwie 90 mil :E Wcześniej jednak musiałem pokonać kilkadziesiąt kilometrów z Gallup w Nowym Meksyku do Holbrook na wschodzie Arizony. W Holbrook ładowałem się na małej farmie, a towarem było 20 ton jaj. Musiałem nieco uważać, bo nie chciałbym dostać ochrzanu za uszkodzony towar :E Z Holbrook musiałem się wydostać jakoś na autostradę, jednakże nawigacja poprowadziła mnie jakimiś gruntowymi drogami. Tak tam trzęsło, że myślałem tylko o tym, żeby dostarczyć ładunek w jednym kawałku :E Do Flagstaff dotarłem już po dwóch godzinach jazdy, musiałem jedynie przedrzeć się przez o dziwo opustoszałe miasto. Nie wiem sam dokąd teraz pojadę, spedytor ma jakieś problemy ze znalezieniem dla mnie zlecenia, więc znając jego ruchy trochę sobie tutaj postoję :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Marian Kot - 02/08/2019 08:34 PM

Fotki Super10/10


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Ajgol3 - 02/08/2019 08:36 PM

Fajne foty tak jak zwykle :E