eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Kordianem po Ameryce.... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-505.html)
+--- Wątek: Z Kordianem po Ameryce.... (/thread-41628.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Michal_Z_gno - 12/06/2019 11:53 PM

Widoki świetne a nawet niektóre lepsze niż w etsie.


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 13/06/2019 06:35 AM

Dziękuję wszystkim za opinię Smile

Image

Po rozładunku dostałem wiadomość, że następny ładunek będzie dopiero następnego dnia w południu, więc miałem sporo czasu wolnego żeby połazić po mieście, pozwiedzać, porobić parę fotek. Jak dla mnie bardzo urokliwe miasteczko. W ten właśnie sposób mijały mi prawie 24 godziny nic nie robienia :E Następnego dnia podstawiłem się pod rampę na firmie na obrzeżach miasta. Załadunek poszedł w miarę sprawnie mimo, że przede mną było kilka innych kierowców. Pogadaliśmy, pośmialiśmy się, wymieniliśmy "fejsbukiem" i można było odjeżdżać. Niestety chłopaki jechali albo na Kanadę albo na południe stanów, więc całą kolejną trasę musiałem przebyć samotnie. Gdzie był mój cel? Colville. Małe miasteczko położone na północnym wschodzie Waszyngtonu, niedaleko granicy z Krajem Klonowego Liścia. Trasa jeszcze bardziej była dla mnie przyjemna bo nie po monotonnym amerykańskich autostradach, ale po landówkach, na dodatek w przepięknej okolicy, którą będziecie mogli zobaczyć na fotkach. Co prawda, miałem przed sobą tylko (lub aż) 320 mil, ale po górskich, krętych drogach, jak się jedzie za "słabszymi" (nikogo nie obrażając :E) zestawami to czas trochę się wydłuża. Ale w sumie dobrze się złożyło, bo jadąc powoli mogłem podziwiać tereny Waszyngtonu. Na miejsce dotarłem niestety o godzinie 23, więc z tej ostatniej części trasy są tylko dwie fotki, z czego na przedostatniej jak będziecie mogli się domyśleć - zatrzymałem się na donuta :E Kolejna traska prawdopodobnie również będzie po Waszyngtonie, ale gdzie się udam tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Z Kordianem po Ameryce.... - michalz - 13/06/2019 08:57 AM

Coraz bardziej zaczynam sie przekonywac do tego ATS po Twoich relacjach Smile


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kukasz - 13/06/2019 09:07 AM

Bardzo ładne fotki, opis krótki ale ciekawy. Czuć klimat Big Grin


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Michal_Z_gno - 13/06/2019 09:51 AM

Masz zdrowie, żeby od ran dawać już relację :E
Jeśli chodzi o fotki to najlepsze są 5,6 i 8.


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Brayoo - 13/06/2019 11:22 AM

Fajnie tutaj, tak klimatycznie Smile


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 13/06/2019 12:49 PM

Image

Następny załadunek miał odbyć się na farmie nieopodal Colville. Udałem się tam nad ranem z myślą że będę musiał czekać co najmniej do 6 żeby mnie załadowali. Otóż nie, okazało się, że czekali na mnie na godzinę 4 rano i o tej też godzinie rozpoczął się załadunek na naczepę. Towar? 17 ton masła. Cel? Port Angeles na zachodzie stanu. Większość trasy miało się odbyć autostradami i landówkami i... tutaj zaskoczenie, bo pierwszy raz w ATSie natykam się na prom Big Grin Fakt faktem, że przeprawa promem to tylko 35 minut drogi, ale zawsze coś. Kolejny raz jechałem przez góry, więc widoki były niesamowite, a jedyne co mnie irytowało to to, że na 8 punktów pomiaru wagi, na 7 musiałem się zatrzymać Facepalm_emote_gif Gdy stanąłem na parkingu w jakiejś malutkiej wiosce, napatoczył mi się jakiś gość. Początkowo już się przygotowywałem na próby dogadania się wymachami rękoma i łamaną angielszczyzną, jednak tutaj się okazało że to Polak Big Grin Pogadaliśmy w trakcie mojej pauzy, zgadaliśmy się na jakiś wspólny grill kiedyś jak wrócimy do Polski :E Resztę trasy przejechałem słuchając jakiejś tam muzyki z radia, bo skończył mi się pakiet internetu i nie miałem jak słuchać ze Spotify. Na miejsce dojechałem bez większego uszczerbku na zdrowiu (ah te komary), zestaw tym bardziej. Rozładunek będę miał wieczorem, a następny ładunek będzie albo na Waszyngton albo na Oregon - to się jeszcze okaże.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Hiszpann - 13/06/2019 01:56 PM

Jak zawsze piękne zdjęcia 10/10


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Bozo - 13/06/2019 03:03 PM

Klimat, klimat i jeszcze raz klimat Ok


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Hardcor123 - 13/06/2019 03:20 PM

8 i 10 fota miazga! Ładną robote ogarniasz tutaj :E