eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Kordianem po Ameryce.... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-505.html)
+--- Wątek: Z Kordianem po Ameryce.... (/thread-41628.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 02/07/2019 09:39 AM

(02/07/2019 09:33 AM)michalz napisał(a):  O panie, kolejna Mega relacja Smile 10/10

Kurna panie jak to te same fotki tylko że kolega wyżej je zacytował :E ale dzięki :E


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - michalz - 02/07/2019 09:56 AM

Ale wtopa :O na usprawiedliwienie mám ogladanie na telefonie, dlugo sie laduja takže nie zdarzylem wszytskich dokladnie obczaic :E sorry, wyglupilem sie, znajac zycie nie pierwszy jak i ostatní raz Big Grin Tongue


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 02/07/2019 10:09 AM

(02/07/2019 09:56 AM)michalz napisał(a):  Ale wtopa :O na usprawiedliwienie mám ogladanie na telefonie, dlugo sie laduja takže nie zdarzylem wszytskich dokladnie obczaic :E sorry, wyglupilem sie, znajac zycie nie pierwszy jak i ostatní raz Big Grin Tongue

Spoczko. Nic się nie stało :E


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Drax. - 02/07/2019 11:43 AM

Jak oglądam Twoje foteczki to czasami czuje jakbym właśnie tam był Smile
Niesamowity klimat oddajesz tymi zdjęciami.
10/10


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Dorpolowy - 02/07/2019 12:52 PM

Kordianku, szybkie pytanko mam, widzę że sporo modyfikacji nie pchasz do ats'a lecz chciałbym się dowiedzieć czy coś używasz na pogodę i grafikę? Big Grin co do relacji to bardzo fajnie Ci wyszła 10/10 Ci się należy Smile


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 02/07/2019 01:09 PM

(02/07/2019 12:52 PM)Dorpolowy napisał(a):  Kordianku, szybkie pytanko mam, widzę że sporo modyfikacji nie pchasz do ats'a lecz chciałbym się dowiedzieć czy coś używasz na pogodę i grafikę? Big Grin co do relacji to bardzo fajnie Ci wyszła 10/10 Ci się należy Smile

Dzięki za ocenkę Wink Na pogodę i na grafikę nic nie używam. Tylko delikatnie rozjaśniam i kontrastuję zdjęcie w Photoscapie i tyle Big Grin


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 04/07/2019 06:00 PM

Dziś będzie bez opisu, bo jakoś nie mam weny Undecided

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Z Kordianem po Ameryce.... - michalz - 04/07/2019 07:00 PM

To jest z Waszyngton DLC ? mało gram w ATS, ale w większosci to były pustynie Tongue Piękne fotki Smile


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 04/07/2019 07:02 PM

Na tej ostatniej relacji akurat jest północny kraniec Kalifornii i południowy Oregonu, a we wcześniejszej relacji był Oregon Big Grin dzięki za ocenkę Big Grin


RE: Z Kordianem po Ameryce.... - Kurdianeł - 05/07/2019 06:50 PM

Witajta Big Grin

Image

Poprzednie fotki dodałem bez opisu, bo jednak nie miałem weny, ale teraz opisik będzie. Czy krótki czy długi to się okaże :E Poprzedni ładunek miałem przewieźć z Medford na południu Oregonu do Eureki w północnej Kalifornii. Tam miałem czekać aż do następnego ranka do 6 aż otworzą hurtownię i miałem zabierać 20 ton mięsa do Sacramento, wgłąb stanu. Przy okazji zostałem dodatkowo poinformowany, że będę tego samego dnia ładował na innej firmie lody, które miałem przetransportować do Las Vegas w Nevadzie. Szykowała się na dodatek ciekawa trasa nie tylko ze względu na przejazd przez Park Narodowy Yosemite, ale też dlatego że na tym odcinku nie mogą jeździć pojazdy dłuższe niż 40 stóp. Sama moja naczepa tyle ma, więc doliczając ciągnik robi się sporo więcej. Spedytor uprosił pozwolenie na przewóz mojego ładunku dlatego, że zlecenie było pilne i nie mogłem sobie pozwolić na zbędne przestoje, objazdy, inne trasy czy coś w tym stylu. Pozwolono mi przejechać przez środek parku narodowego, jednak miałem to wykonać w godzinach 18 - 20. Tak też się stało. Na bramkę dotarłem o 18:02, więc praktycznie punktualnie. Spisali to co potrzebne i pozwolono mi jechać. Ta sama procedura była potem na drugiej bramce. Postanowiłem odbębnić 10-godzinną pauzę, którą miałem zaczynać już o 21. Przed tą godziną dojechałem na parking, nawet nie wiem w jakiej miejscowości i zacząłem odpoczynek. Trochę pospałem, pooglądałem coś na YT, pograłem na lapku. Tym sposobem minęło 10 godzin. Punktualnie o 7:00 rano odpaliłem silnik, wyjechałem z parkingu i ruszyłem w stronę "Miasta grzechu". Reszta traska myślałem że nadal będzie bezproblemowa, ale na moje nieszczęście, na zjeździe z autostrady na Las Vegas, zaświeciła mi się kontrolka "Check engine", a więc coś jest nie tak. Postanowiłem nie tracić pozostałego czasu na pojechanie do serwisu, tylko najpierw wyładuję towar w Walbercie, a potem dopiero pojadę na serwis.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image