eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Truck Spotting by Wawrzyn :) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Truck Spotting by Wawrzyn :) (/thread-41852.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Michal_Z_gno - 08/11/2016 08:00 PM

Fotki fajne ale jeśli chcesz się tym bardziej poważnie zajmować to dobrze byłoby zainwestować w jakiś trochę lepszy sprzęt aby nie było takich szumów na zdjęciach).


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Wawrzyn5252 - 08/11/2016 08:38 PM

(08/11/2016 08:00 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Fotki fajne ale jeśli chcesz się tym bardziej poważnie zajmować to dobrze byłoby zainwestować w jakiś trochę lepszy sprzęt aby nie było takich szumów na zdjęciach).

Niestety w skarbonce tylko 500 zl Szczerbol
Najpierw planuje zakup nowego komputera a pozniej popatrze za aparatem. Tez mnie ten szum denerwuje ale nic nie zrobie. Sad


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Michal_Z_gno - 08/11/2016 10:15 PM

A słyszałeś może o czymś takim jak Crowdfunding czyli generalnie można tak sobie zbierać pieniądze na różne cele (wakacje, sprzęt a nawet zbierali kiedyś na kryzys w Grecji) czyli piszesz np., że potrzebujesz 1000 zł na aparat i dajesz termin 14 dni a ludzie wpłacają pieniądze ile tam kto chcę i warunek abyś je dostał to uzbieranie tej określonej sumy w tym terminie (jak będzie mniej uzbieranie to osoby wpłacające dostają zwrot swoich wpłat). Więc generalnie możesz spróbować sobie w taki sposób zdobyć środki na aparat bo w końcu to nic nie kosztuję a może akurat coś tam się uda zdobyć ten aparat bez opróżniania skarbonki z kasą na nowego kompa Tongue



Ps. Oczywiście dobrze szukać stron o zasięgu europejskim bo w Polsce ta fajna inicjatywa średnio stoi i głównie występuję to jako pomoc na cele charytatywne (a to nie do końca idea crowdfundingu bo od spraw charytatywnych są przecież inne organizacje).


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Wawrzyn5252 - 09/11/2016 07:51 PM

Cos takiego jak kickstarterPytajnik Tongue Pierwszy razo tym slysze Smile

Ale watpie zebym z tego skorzystal bo nie mam zadnego konta bankowego. Podarowanie mi pieniedzy ogranicza sie do PSC albo gotowka :/


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Michal_Z_gno - 09/11/2016 09:57 PM

No ale to zawsze można pożyczyć konto od rodziców czy coś Tongue


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Wawrzyn5252 - 09/11/2016 10:02 PM

Marzenia sa piekne :E

Ale pozniej musialbym im oddac, a prawnie nie moge pracowac wiec nie bede mial z czego oddac Tongue


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Michal_Z_gno - 09/11/2016 10:07 PM

A nie masz pożyczać od rodziców kasy tylko konto bankowe aby skorzystać z tego crowdfundingu Tongue


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Wawrzyn5252 - 15/11/2016 04:46 PM

Wczoraj byla swietna pogoda wiec od razu po szkole pojechalem rowerem na spota. Niestety slonce bylo w takim miejscu ze pierwsze 2 zdjecia zrobilem pod swiatlo i wynioslem sie z tego miejsca bo aparat nic nie widzial i ja :E

Poszedlem na miejscowke od ktorej myslalem od samego poczatku. Szczerze myslalem ze pojdzie o wiele lepiej ale niestety kazde zdjecie wyszlo mi rozmazane. Na szczescie slonce wtedy zaszlo i poszedlem na swoja standardowa miejscowke Big Grin

Spocik wczorajszego dnia Big Grin
Image

Image

Kurde tutaj sie troche zapatrzylem i za pozno zrobilem zdjecie xDD Zeby jako tako to wygladalo to musialem zrobic z tego kwadrat :/
Image

A to jedna z wielu tych rozmazanych fotek Tongue
Image

Mam nadzieje ze sie spodobalo. Zapraszam do komentowania Big Grin



RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Rodzyn - 15/11/2016 04:51 PM

Fotki wyglądają lepiej jak poprzednie. Gdzie focisz?


RE: Truck Spotting by Wawrzyn :) - Wawrzyn5252 - 15/11/2016 04:54 PM

(15/11/2016 04:51 PM)Rodzyn napisał(a):  Fotki wyglądają lepiej jak poprzednie. Gdzie focisz?

Wszystko pisze w 1 poscie Smile