eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ATS] DLC Peterbilt 389 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: [ATS] DLC Peterbilt 389 (/thread-42027.html)

Strony: 1 2


[ATS] DLC Peterbilt 389 - Marek_30 - 03/11/2016 11:42 AM

Peterbilt 389 jest do pobrania na Steam jako darmowy dodatek DLC dla American Truck Simulator




Image

Image

Image

Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - .:KoxTrucker:. - 03/11/2016 11:49 AM

Nareszcie Gumowy Kaczor w ATS-ie! Smile

Ale chyba trochę lepszy jest ten z modyfikacji. Tongue


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - Michal_Z_gno - 03/11/2016 01:31 PM

I to jest dobry krok ze strony SCS bo wreszcie jest coś co znacząco uzupełnia chyba największy minus podstawki (ilość trucków).


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - Kurdianeł - 03/11/2016 02:39 PM

Świetna wiadomość, aczkolwiek wolałbym żeby to było Volvo VNL :E


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - Thor - 03/11/2016 03:00 PM

A ja sobie obejrzałem pojazd i wyłapałem kilka spraw.
Mianowicie zbiorniki paliwa są tej samej wielkości niezależnie od tego czy wybieramy wersje 220 gal czy 300 gal. W W900 zbiorniki się zmieniają (większe/mniejsze). Jest znacznie mniejszy wybór podwozia niż zaprezentowano na filmie. Brak silnika Caterpilar.

Ale za to jest mocniej rozbudowana opcja tuningowa.
Film pokazał nam dodatkowe opcje podwozia wiec być może dostaniemy takie wybory do pozostałych aut.


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - djdarklighter - 03/11/2016 03:36 PM

Obejrzany, porównany, z modowym niezmieniony.


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - hCYk - 03/11/2016 03:53 PM

Na stronie SCS'u piszę że nie wszystkie opcje tuningu z filmu będą dostępne od dzisiaj. Część z nich wejdzie dopiero wraz z najbliższą dużą aktualizacją.


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - KenworthDriver - 03/11/2016 09:42 PM

Zdecydowanie lepszy model od tego z moda.


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - Thor - 05/11/2016 05:10 PM

Harry znalazł błąd z 389 a że ja niedowiarek jestem to założyłem nowe konto i to sprawdziłem.
Otóż owy Peterbilt dostępny jest w salonie dopiero od 8 levela postaci mimo że składa sie z podzespołów dostępnych od poczatku gry ( bez osiągniecia jakiegokolwiek lev) Smile


Ogólnie w 389 najbardziej brakuje mi silnika Caterpielar. Oferowany Paccar i Communis są jakieś takie "bezduszne". Nie czuje sie ze się amerykańcem jeździ Tongue Brakuje mi lub nie znalazłem zegarka na desce rozdzielczej. Jest tylko w komputerze pokładowym dostępny. Nie namierzyłem też jakiejś widocznej ikony wskazującej fakt ze mam właczony tempomat. Ale zauważyłem na zegarach że jest opcja która zlicza motogodziny przejechane w grze Big Grin nie wiem czy można to kasować czy nie można ale liczy Tongue i są dwa liczniki, pewnie jeden główny a drugi taki który można skasować ale nie pamiętam jak to się rbiło w ETS2 i nie kombinowałem.
Wewnątrz całkiem sympatycznie wygląda owy pojazd i da się go ustawić do jazdy czego nie udało mi się jak na razie zrobić tylko w T680.


RE: [ATS] DLC Peterbilt 389 - Sodar - 11/11/2016 10:35 AM

A ja czekam tydzień na tego Peterbilta. Myślałem że pojawi się w DLC na steamie. Tymczasem ściągnął się cichaczem sam i był w salonach Facepalm-mt