eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Firma Trans-Star - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Firma Trans-Star (/thread-42275.html)

Strony: 1 2


Firma Trans-Star - Mietek - 18/11/2016 10:11 AM

Cześć i Czołem
Zaprezentuje wam 2 Skiny (Wersja Testowa)
Firmy "Trans-Star - Przewozy Międzynarodowo"
PS: Mile oczekuję na Jakiś odzew w tym temacie

Image

Image


RE: Firma Trans-Star - MAD MAX - 18/11/2016 10:54 AM

Oczekujesz na odzew tak Tongue
To trzeba by poprawić cyfry na tyle ale ogólnie skin przyjemny dla oka.
Druga rzecz to co to jest, prezentujesz firmę którą chcesz otworzyć czy skin który zrobiłeś bo oni to ani to nie pasuje do działu w którym założyłeś temat. :E

Napisz co to jest a ja przeniosę w odpowiednie miejsce.


RE: Firma Trans-Star - Mietek - 18/11/2016 03:04 PM

(18/11/2016 10:54 AM)MAD MAX napisał(a):  Oczekujesz na odzew tak Tongue
To trzeba by poprawić cyfry na tyle ale ogólnie skin przyjemny dla oka.
Druga rzecz to co to jest, prezentujesz firmę którą chcesz otworzyć czy skin który zrobiłeś bo oni to ani to nie pasuje do działu w którym założyłeś temat. :E

Napisz co to jest a ja przeniosę w odpowiednie miejsce.

PREZENTUJĘ SKINA Smile


RE: Firma Trans-Star - Dorpolowy - 18/11/2016 05:53 PM

Hmm tak jak przedmówca napisał popraw skina by cyfry i cały napis był na.. środku, i może znajdź jakieś inne logo? Big Grin, bo akurat takie o już widziałem kilka razy w innych firmach ;P


RE: Firma Trans-Star - Mietek - 19/11/2016 12:34 AM

Takie tam nocą Smile
Czekam na jakiś odzew .
Proszę o wyrozumiałość Ja dopiero tego się uczę Pozdrawiam Smile

Image

Image

Image

Image


RE: Firma Trans-Star - MAD MAX - 19/11/2016 12:42 AM

Początki bywają trudne ale ważne jest to żeby w tym wytrwać i się szkolić a z czasem będziesz robił skiny na wysokim poziomie.

Mała rada :E
Nie rób nic na szybko tylko na spokojnie i staraj się jak najdokładniej.


RE: Firma Trans-Star - Mietek - 19/11/2016 12:51 AM

(19/11/2016 12:42 AM)MAD MAX napisał(a):  Początki bywają trudne ale ważne jest to żeby w tym wytrwać i się szkolić a z czasem będziesz robił skiny na wysokim poziomie.

Mała rada :E
Nie rób nic na szybko tylko na spokojnie i staraj się jak najdokładniej.

Wiem o tym doskonale Smile . Podszkolisz mnie ? Smile Ja ma bardzo szczere chęci Smile ...


RE: Firma Trans-Star - Michal_Z_gno - 19/11/2016 01:13 AM

Uczyć się zawsze dobrze i widać, że tu jest dobrze biorąc pod uwagę, że to początki.



Ps. MAD MAX nie zawsze na szybko jest źle bo parę razy sam robiłem coś na szybko a nawet po alkoholu co wyszło nawet dobrze :E


RE: Firma Trans-Star - MAD MAX - 19/11/2016 01:29 AM

Pytasz się czy Cię podszkolę Smile
Tu nie ma co szkolić, trzeba sporo czasu siedzieć w programie do obróbki zdjęć żeby dobrze poznać jego możliwości itp. dodatkowo na YT jest sporo filmików z edytowaniem zdjęć i grafik.
Na początku możesz się wzorować na innych malowaniach i próbować je jak najlepiej odwzorować a dopiero później pobaw się w bardziej wymyślne malowania, tych to trzeba dobrze grafiki obrabiać i często jedno malowanie składa się z kilku różnych grafik Tongue

P.s. Michał tak na szybko mozna robić ale raczej nie gdy się dopiero uczesz czegoś, również wiele razy robiłem skiny tak zwane pięciominutówki, nawet dziś robiłem na szybko pomiędzy ME :E


RE: Firma Trans-Star - Mietek - 19/11/2016 01:40 AM

(19/11/2016 01:13 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Uczyć się zawsze dobrze i widać, że tu jest dobrze biorąc pod uwagę, że to początki.



Ps. MAD MAX nie zawsze na szybko jest źle bo parę razy sam robiłem coś na szybko a nawet po alkoholu co wyszło nawet dobrze :E

(19/11/2016 01:29 AM)MAD MAX napisał(a):  Pytasz się czy Cię podszkolę Smile
Tu nie ma co szkolić, trzeba sporo czasu siedzieć w programie do obróbki zdjęć żeby dobrze poznać jego możliwości itp. dodatkowo na YT jest sporo filmików z edytowaniem zdjęć i grafik.
Na początku możesz się wzorować na innych malowaniach i próbować je jak najlepiej odwzorować a dopiero później pobaw się w bardziej wymyślne malowania, tych to trzeba dobrze grafiki obrabiać i często jedno malowanie składa się z kilku różnych grafik Tongue

P.s. Michał tak na szybko mozna robić ale raczej nie gdy się dopiero uczesz czegoś, również wiele razy robiłem skiny tak zwane pięciominutówki, nawet dziś robiłem na szybko pomiędzy ME :E

Będę się starał jak mógł na ile sił wystarczy Big Grin Dzięki panowie Smile