eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia (/thread-42778.html)

Strony: 1 2


Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - maciejowatybijacz - 22/12/2016 11:38 AM

Witam wszystkich forumowiczów !
Ostatnimi czasy u mnie ets 2 crashuje się podczas wyboru szybkiego zlecenia. Chciałbym dodać iż także podczas próby wejścia na moje głowne konto w grze podczas ładowania gra się rownież zawiesza. W grze wyskakuje mi komunikat iż mam jakiś niekompatybilny mod i zapewne był on użyty podczas ostatniego save'a. Miałem tylko jeden mod i wywaliłem go zupełnie ale jest dalej to samo :/ Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

log:
http://pastebin.com/SM26uKrv


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - Marcin D - 22/12/2016 01:59 PM

Spróbuj założyć nowy profil bez modów i na nim grać. Pisze to ponieważ mi to wygląda na uszkodzony przez tamten mod save.


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - maciejowatybijacz - 22/12/2016 02:44 PM

(22/12/2016 01:59 PM)Marcin D napisał(a):  Spróbuj założyć nowy profil bez modów i na nim grać. Pisze to ponieważ mi to wygląda na uszkodzony przez tamten mod save.

Już zakładałem bez modów i jak biore szybkie zlecenie to mi sie gra wysypuje :/
Nie wiem co moze być przyczyną. Robiłem już re-install i dalej to samo.


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - Marcin D - 22/12/2016 04:14 PM

Ja mam full modów i nie wywala mnie przy tym. Gre mam na steam z kilkoma DLC i na serio żadnych problemów.


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - wal kimer - 22/12/2016 06:14 PM

(22/12/2016 02:44 PM)maciejowatybijacz napisał(a):  
(22/12/2016 01:59 PM)Marcin D napisał(a):  Spróbuj założyć nowy profil bez modów i na nim grać. Pisze to ponieważ mi to wygląda na uszkodzony przez tamten mod save.

Już zakładałem bez modów i jak biore szybkie zlecenie to mi sie gra wysypuje :/
Nie wiem co moze być przyczyną. Robiłem już re-install i dalej to samo.

A próbowałeś wczytać wcześniejszego save'a?


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - maciejowatybijacz - 22/12/2016 08:04 PM

Stary save też nie działa, tak samo crashuje przy wczytywaniu :/
Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co może być problemem? Gre mam oryginalną od dawna, mam na steam z paroma dlc.


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - Marcin D - 22/12/2016 08:20 PM

Spróbuj sterowniki w kompie poaktualizować. Ja już nic innego nie wymyśle niestety bo mój zasób wiedzy już sie skończył.


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - wal kimer - 23/12/2016 10:50 AM

(22/12/2016 08:04 PM)maciejowatybijacz napisał(a):  Stary save też nie działa, tak samo crashuje przy wczytywaniu :/
Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co może być problemem? Gre mam oryginalną od dawna, mam na steam z paroma dlc.

W logu widać, że masz mało wolnego ramu, spróbuj zamknąć niepotrzebne procesy i odpalić grę w wersji 64 bit.
Drugą rzecz, to spróbuj cofnąć ostanie aktualizacje gry.
Napisz jeszcze dokładniej, kask wywala się gra. Klikasz na szybkie zlecenia i co się dzieje?


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - maciejowatybijacz - 23/12/2016 01:09 PM

Jak klikam 2 razy już przykładowo szybkie zlecenie wybrane przeze mnie to gra sie w tym momencie zawiesza


RE: Crash gry przy wyborze szybkiego zlecenia - wal kimer - 23/12/2016 03:06 PM

Ale lista zleceń wyświetla się normalnie?