eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z Kierownicą - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Problem z Kierownicą (/thread-42788.html)



Problem z Kierownicą - Slini - 23/12/2016 04:05 PM

Witam, może to nie być na temat ale spórbuje, więc kupiłem sobie Kierownice Logitech DFGT i nie czytałem wczesniej jak ją zainstalować ITP więc podłączyłem ją do komputera i oczywiscie odrazu wszystko źle. Z tego co czytałem to najpierw powinenem pobrac Logitech Profiler czy cos takiego i gdy to beddzie kazało wtedy podłączyc kierownice. Więc co mam teraz zrobić?. Prosze o pomoc


RE: Problem z Kierownicą - Ukaszeł - 23/12/2016 05:28 PM

nic. pobierz LGS 510 i dalej rób według wskazówek.


RE: Problem z Kierownicą - Slini - 23/12/2016 06:17 PM

No robie i mam cos takiego Wink

http://imgur.com/gallery/sZUdv


RE: Problem z Kierownicą - MAD MAX - 24/12/2016 01:43 PM

Możesz spróbować wyczyścić kompa rejestr itp. bo pewnie przy podłączeniu kierownicy zainstalowały Ci się jakieś sterowniki automatycznie, następnie go zrestartować i spróbować od nowa wszystko zainstalować po kolei według wskazówek.


RE: Problem z Kierownicą - Slini - 24/12/2016 02:57 PM

A możesz mi pomóc jak to zrobić bo ja za bardzo nie wiem jak to zrobić


RE: Problem z Kierownicą - MAD MAX - 24/12/2016 03:11 PM

Ściągnij i zainstaluj program CClaner nim oczyścisz kompa i rejestr, program jest intuicyjny więc sobie poradzisz potem zresetuj kompa.
Dodatkowo możesz później wejść na dysk i zobaczyć czy nie ma jakiś plików folderów związanych z nazwą czy sterownikami od tej kierownicy.
Weź też Start i w polu wyszukiwania wpisz %temp% i wciśnij enter, otworzy się folder i usuń z niego wszystko co się da Tongue Możesz zaznaczyć wszystko i wybrać usuń a jak pojawi ci się jakiś komunikat przy którymś z plików to wybierz pomiń.
Później Start i wpisz %appdata% i sprawdź czy nie ma jakiś plików, folderów nawiązujących do kierownicy (tu nie kasuj wszystkiego jak leci i uważaj co usuwasz)
Na koniec restart i wtedy próbuj zainstalować kierownicę.

Dodatkowo przed przystąpieniem do instalacji kierownicy możesz sprawdzić na stronie producenta czy nie ma nowszej wersji sterowników tak samo zaktualizować sterowniki na kompie.

P.s. Nie jestem znawcą komputerowym i to jest jeden z prostszych sposobów na oczyszczenie kompa, nie znam innych bardziej zaawansowanych sposobów i osobiście zawszę stosuję tą metodę jeśli mam jakiś problem z kompem.


RE: Problem z Kierownicą - Slini - 24/12/2016 03:53 PM

Zrobiłem wszystko tak jak pisałeś. i zgodnie ze wskazówkami zaczałem istalować sterowniki do kierownicy podłączam kierownice i mam cos takiego ze instaluje mi sterowniki windows ale wyskakuje niepowodzenie odrazu i w instalatorze sterowników ze strony logitecha nie wynajduje kierownicy ...


RE: Problem z Kierownicą - Darson - 24/12/2016 04:04 PM

Czytałem na necie że jest problem w ets i nie tylko z tymi kierownicami Logitech DFGT ale juz nie pamiętam na jakiej stronie ale ktos sobie poradził.


RE: Problem z Kierownicą - jay_8421 - 15/12/2017 03:44 AM

Ja właśnie mam tą samą historię, nie jestem pewien czy skopałem przy instalacji czy nie. Na dwóch pozostałych komorach działa oki. Sprobuje powyższej instrukcji.