eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Spadki FPS na nowych terenach - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: Spadki FPS na nowych terenach (/thread-42831.html)



Spadki FPS na nowych terenach - Grafoman - 27/12/2016 12:06 PM

Witam.
Zazwyczaj w ETS2 gram na wysokich ustawieniach graficznych bez żadnych problemów. Niedawno kupiłem DLC Scandinavia i na sporej części tamtejszych terenów następują nagłe spadki FPS (kiedy jadę dalej, spadki nagle znikają i gra dalej działa płynnie). Jeszcze gorzej jest od niedawna w okolicach Francji, chociaż nie mam nowego DLC - spowodowane jest to pewnie nowym Paryżem dostępnym dla wszystkich. Co mogę z tym zrobić?
Logów nie załączam, gdyż jest to prędzej problem z wydajnością niż działaniem gry.


RE: Spadki FPS na nowych terenach - danio18310 - 27/12/2016 12:18 PM

Też tak miałem po prostu w Scandinavi i Francji dodali nowe modele dróg,autostrad dlatego są spadki.


RE: Spadki FPS na nowych terenach - Marcin D - 27/12/2016 12:23 PM

Proponuje zrobić aktualizacje sterowników karty graficznej-mi to pomogło Smile


RE: Spadki FPS na nowych terenach - Luki - 27/12/2016 05:35 PM

UPS, widzę że mapa skandynawi jest bardziej wymagająca niż podstawowa wersja gry. Ja zrezygnowałem z mapy promods bo laptop nie daje rady ale zakupiłem sobie skandynawie i przymierzam się na Francję ale jak faktycznie u kolegi spadki fps-só zwiazane są z nowa mapą to chyba pozostanie mi zainwestować w komputer Sad