eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Kody i Poradniki (/forum-383.html)
+---- Wątek: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 (/thread-42886.html)



Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - Narzew - 31/12/2016 12:07 AM

Prosty videotutorial jak zdeaktywować dane DLC w grze bez konieczności odinstalowywania Wink




Jeśli poradnik się przydał, nie zapomnij zasubskrybować kanału Wink



RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - ZeO - 31/12/2016 01:26 AM

(31/12/2016 12:07 AM)Narzew napisał(a):  
Prosty videotutorial jak zdeaktywować dane DLC w grze bez konieczności odinstalowywania Wink




Jeśli poradnik się przydał, nie zapomnij zasubskrybować kanału Wink

Zbędny poradnik. DLC od jakiejś wersji można wyłączyć z poziomu gry bez potrzeby odinstalowywania.


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - Narzew - 31/12/2016 01:40 AM

I właśnie to pokazałem jak zrobić bez odinstalowywania używając opcji uruchamiania.
Z poziomu gry - w samej grze nie znam takich opcji a tak pokazałem jak zdeaktywować dowolne DLC z poziomu Steama. Nie wymaga ono odinstalowywania (odznaczenie ptaszka przy DLC = odinstalowanie) tylko samą deaktywację..


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - Luki - 31/12/2016 10:18 AM

Myślę że odznaczenie "ptaszka" na steam-ie to najprostrzy sposób i przywracanie DLC nie trwa tak długo żeby trzeba było tak kombinować.


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - Narzew - 31/12/2016 12:41 PM

Wpisanie prostej komendy do opcji uruchamiania jest dla mnie o wiele łatwiejsze i dla osób z niską szybkością łącza zapewne również..
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
eut2_east -> Going East
eut2_north -> Scandinavia
eut2_fr -> France

Jak ktoś ma wersję pudełkową może to zrobić bezpośrednio na pliku .exe gry, ale wcześniej musi utworzyć skrót do tego pliku Wink


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - Luki - 31/12/2016 02:19 PM

Nie neguję bo zawsze to jakaś alternatywa Smile


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - Michaleczeq - 31/12/2016 05:42 PM

@ZeO - A to ciekawe. A mógłbyś powiedzieć co to za "nowa" opcja bo nigdzie czegoś takiego nie widziałem.
@Luki - Wyłączenie MODa/DLC jest zawsze lepszym rozwiązaniem, niż każdorazowe jego usuwanie gdy nie chce się go używać. Może i przy 1 dodatku to niewiele, ale gdy ktoś już potrzebuje wyłączyć wszystkie to czekanie aż potem się znów pobierze kilka GB DLC'ków jest po prostu nieopłacalne.


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - jay_8421 - 13/10/2018 12:25 PM

A jak tego mogę dokonać w ATS? Chciałem zagrać na mapie canady ale ona wymaga C2C A ta z kolei wymaga braku DLC OR?


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - KenworthDriver - 13/10/2018 12:30 PM

(13/10/2018 12:25 PM)jay_8421 napisał(a):  A jak tego mogę dokonać w ATS? Chciałem zagrać na mapie canady ale ona wymaga C2C A ta z kolei wymaga braku DLC OR?

Przecież niedawno została wydana wersja tej mapy, która wymaga tego DLC.


RE: Jak deaktywować DLC w Euro Truck Simulator 2 - jay_8421 - 13/10/2018 04:59 PM

A jaka to wersja co wymaga OR? Ja pół dnia wczoraj przestawiałem walczyłem i za każdym razem skończyłem na pulpicie win ;-) dziś odinstalowałem to DLC + nowy profil i w 3 minuty to załatwiłem.

C2C 2.5.2
Kanada 2.7

OK. Jest niby wersja 2.6. Ale czy Canada teraz nie bedzie za stara albo mexyk...?