eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z DFGT i ETS2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: Problem z DFGT i ETS2 (/thread-42895.html)



Problem z DFGT i ETS2 - someone1989 - 31/12/2016 01:33 PM

Proszę was o pomoc gdyż chyba mam coś źle ustawione.

W opcjach gry kiedy naciskam pedał gazu do końca pokazuje mi pasek do pełna. Podczas gry jednak bardzo ciężko mi jest rozpędzić się z ładunkami kilku tonowymi do prędkości powyżej 70km/h trwa to na tyle długo, że trafiam na jakiś podjazd i tracę prędkość. Jest to o tyle dziwne, że podczas podjazdu tracę praktycznie cały rozpęd i wlekę się kilkanaście km/h mimo pedału w podłodze ... spalanie pokazuje mi chwilowe na poziomie 40-50l ... jak wcisnę strzałkę na klawiaturze to bez problemu nagle się rozpędza dalej pod górę i spalanie wskakuje na ponad 100l ... jak zrobić by na kierownicy przy stosowaniu pedałów też było tak by mimo górki przyśpieszał?


RE: Problem z DFGT i ETS2 - Ukaszeł - 31/12/2016 02:09 PM

Może nieliniowość ? ale jak masz pasek do końca w ustawieniach, to może potencjometr szaleje w grze ? trudno to określić, bo powinno być dobrze.


RE: Problem z DFGT i ETS2 - someone1989 - 31/12/2016 02:14 PM

Jak uruchomiłem etsa bez profilinera jest ok więc to jakieś chyba ustawienia w nim ... w global device settings mam odpowiednio 60% 60% 60% 50% 900*