eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z wgraniem mapy MARIO - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: Problem z wgraniem mapy MARIO (/thread-42899.html)



Problem z wgraniem mapy MARIO - Kris748159263 - 01/01/2017 09:29 AM

Witam. A więc mianowicie jak w tytule mam problem z wgraniem mapy MARIO do ETS 2 nie mogę rozpakować plików z archiwum, a przy rozpakowywaniu wyświetla mi się komunikat z winrara(nazwa tego moda i że jest jakaś nieznana metoda). I teraz nie wiem co mam z tym zrobić. Próbowałem innych wersji- nie działa. Gra jest w 100% oryginalna na steamie. Proszę o pomoc, ponieważ bardzo bym chciał zagrać na tej mapce. Z góry dziękuje.


RE: Problem z wgraniem mapy MARIO - Darson - 01/01/2017 10:31 AM

Może zle się pobrało i uszkodziło archiwa ale najlepiej jak zrobisz ss czyli fotkę tego komunikatu i wstawisz tu do tematu.


RE: Problem z wgraniem mapy MARIO - Marcin D - 01/01/2017 10:34 AM

Proponuje spróbowac rozpakować ją 7zip-em.


RE: Problem z wgraniem mapy MARIO - Narzew - 01/01/2017 02:59 PM

Archiwów .scs się nie rozpakowywuje (no chyba że masz konkretny cel, ale jak chcesz pograć to ich nie rozpakowywujesz)
A .7z rozpakowałem bez problemu, jedyne co musiałem potem zrobić to przekopiować wszystkie rozpakowane pliki .scs do katalogu gry i aktywować w menedżerze modów.


RE: Problem z wgraniem mapy MARIO - Kris748159263 - 02/01/2017 06:38 AM

Rozpakowałem 7zip-em i dało rade dziękuje za pomoc Big Grin
Tylko mam następujący problem bo jak już to wrzuciłem to gra wywala do pulpitu gdy sie ładuje i pytanie: czy wersje przystosowana z viva la France czyli MARIO 12.1 będzie mi działać bez dodatku, bo obecnie próbowałem wersje 11.9