eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Crash gry przy próbie modernizacji trucka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: Crash gry przy próbie modernizacji trucka (/thread-43047.html)



Crash gry przy próbie modernizacji trucka - scania21 - 13/01/2017 12:29 PM

Siema, mam problem z modernizacją ciężarówki, mianowicie chodzi o Scanie Streamline. Każdą inną mogę zmodernizować, a tej nie. Przy próbie wybrania modernizacji gra się crashuje i wywala komunikat, że ETS przestał działać. Jak to naprawić? Dodam, że nie chce tutaj odpowiedzi, sprzedają ją i kup nową itp. Jeśli nie miałby ktoś pomysłu to czy jest możliwość usunięcia wszystkich gadżetów jakie ona posiada w pliku?

Tutaj log
http://wklej.org/id/3012662/


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - MAD MAX - 13/01/2017 12:42 PM

Proponuję najpierw zakup oryginalnej gry to i problemy się skończą. Piratom nie pomagamy


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - scania21 - 13/01/2017 12:51 PM

Weź mnie koleś nawet nie wkurzaj.. Gra oryginalna na steam, chcesz profil?


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - Marcin D - 13/01/2017 01:27 PM

Osobiście polecam wiecej szacunku do ludzi bo takimi odzywkami na forum gwarantujesz sobie to ze nikt ci nie pomoże a dodatkowo wyłapiesz bana za wulgaryzmy

Nie pozdrawiam

Marcin


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - limowski - 13/01/2017 01:50 PM

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Gra oryginalna. Pomagamy.

Mod jest dostosowany pod wersję gry, którą posiadasz?


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - scania21 - 13/01/2017 02:39 PM

(13/01/2017 01:27 PM)Marcin D napisał(a):  Osobiście polecam wiecej szacunku do ludzi bo takimi odzywkami na forum gwarantujesz sobie to ze nikt ci nie pomoże a dodatkowo wyłapiesz bana za wulgaryzmy

Nie pozdrawiam

Marcin

To po kiego pisze, że mam piracką wersję gry? Założyłem temat w celu uzyskania pomocy, a nie czytania bezsensownych wypowiedzi..

(13/01/2017 01:50 PM)limfaon napisał(a):  Mod jest dostosowany pod wersję gry, którą posiadasz?

Posiadałem dwie modyfikację, które były wyłączone, więc to chyba odpada.


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - Zielony - 14/01/2017 08:03 AM

@scania ten problem ma dużo osób, musisz kupić nową ciężarówkę bo pewnie chodzi o nowe opony z scs ?
Bo z tego co widzę w logu to będzie to co wyżej pisałem ja miałem podobnie, jeszcze wcześniej można było wrócić do poprzedniej wersji beta 1.26....mods ale teraz już to nie pomoże przynajmniej w moim przypadku. A i usuń mody "skody " bo widzę też jakiś błąd. Ps. zamiast pomóc to się wymądrzacie że ktoś nie ma kultury itd...wystarczyło że jeden z Was upomniał kolegę a nie zaraz "10"


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - scania21 - 14/01/2017 02:00 PM

Szczerze Ci powiem, że nawet nie wiem od jak dawna ten problem występuje. Jak kupiłem na steam tunning do scanii to jeszcze było okej. Od tamtej pory Streamline nie ruszałem, teraz chciałem dodać te opony od Michelin to wywaliło. Cóż, dzieki ziomek za pomoc.

Pozdrawiam Smile


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - Negan44 - 14/01/2017 02:03 PM

Ta Scania tak ma i nie wiadomo dlaczego, bo mnie też wywalało do pulpitu Wink


RE: Crash gry przy próbie modernizacji trucka - adrian99811 - 14/01/2017 04:12 PM

Mnie wywala do pulpitu jak tylko kliknę odwiedź dilera albo kup online.