eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D (/thread-43110.html)

Strony: 1 2


Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - SqubanY - 19/01/2017 06:22 PM

Tak jak każdy tak i Ja mam swój temacik Big Grin W gimpie pracuje z 8godz hehe Big Grin wiem wiem pixeloza grafika od samego loga po skin moja.

Bedzie jutro wersja bordowa z czarnym logo Smile
Krone Mega Liner :3
nie wiem jak to wstawić wiec macie link może % nie będzie Cool
http://pokazywarka.pl/sywrni/

zacząłem prace nad skinem daf 106 oraz poprawki w manie, jeśli dam rade to jeszcze dziś fotki któregoś.

Dzięki dla Borsuk za pomoc!Big Grin Chłopie gdyby nie ty to bym tej naczepy nie zrobił bo bym na manie skończył przygodę ze skinami Big Grin


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - MAD MAX - 19/01/2017 07:26 PM

Każdy jakoś zaczyna i nie istotne w jakim programie bo widziałem takie prace w poincie że ja w photoshopie bym nie zrobił takich.
Powodzenia, cierpliwości i wytrwałości w kolejnych pracach.

P.s. W dziale FAQ jest opisane jak dodawać fotki na forum.


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - SqubanY - 19/01/2017 09:43 PM

Image

Image

Image



daf 106+ naczepa....co sadzicie o edycji "minionki"?


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - Hardcor123 - 19/01/2017 10:19 PM

Nie jest źle, aczkolwiek moim zdaniem za dużo tego napaćkane :E Ale powodzenia!


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - SqubanY - 19/01/2017 11:11 PM

Zostal aby jeden ten z kluczem. Jutro poprawie skin na naczepie oraz wykonam 2 nowe loga w 4096. Mysle ze nie bedzie wywalac pixeli.


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - MAD MAX - 20/01/2017 12:36 AM

Jak na początek to nie ma co się czepiać Tongue jest całkiem nieźle. A tak ogólnie to trochę sztucznie wyglądają te minionki i ma się wrażenie jakby to były naklejki ze sklepu motoryzacyjnego :E
Może jak by się dało jakieś tło albo jakoś inaczej byś je umieścił to byłoby inaczej, swego czasu też robiłem minionki :E


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - SqubanY - 20/01/2017 12:47 AM

I wlasnie mi chodzilo o efekt naklejki.


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - Kowal94 - 20/01/2017 09:13 AM

Staraj się unikać ciemnych kolorów na ciemnych podkładach. Rób na zasadzie kontrastu. Jak masz ciemny podkład (np bordo kabina) to rób zawsze jaśniejsze logo, np białe. Z kolei na jasne kolory rzucaj zawsze ciemniejsze. Wtedy efekt jest znacznie lepszy. Całość jest wtedy lepiej widoczna i bardziej estetyczna. Powodzenia w dalszych pracach Smile


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - SqubanY - 20/01/2017 09:27 AM

logo bardzo dobrze widac hehe "_*


RE: Znów grafika, znów amatorska a co mi tam!:D - SqubanY - 20/01/2017 12:10 PM

wleciał skin na manka ;d tak tak wiem logo nad grilem usunąłem oraz napis man dałem juz dobrze na str pasażera ;3 naczepa dostała 4k logo zresztą konik tez tylko CENZURA te mniejsze się pixeluja nie wiem dlaczego chyba zrezygnuje z tych logo na drzwiach a dawał będę tylko większych elementach.

Image

Image

Image

Image

Image

Image


grafika w laptopie nie jest cudowna wiec może to tez prze to ;D