eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Używanie pojazdów z mod - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Używanie pojazdów z mod (/thread-43116.html)



Używanie pojazdów z mod - Marcin_B - 20/01/2017 09:08 AM

Witam
Jestem laikiem jeśli chodzi o ETS 2. Mój siedmioletni synek jeździ ciężarówkami na ETS 2 oraz ATS od paru miesięcy. Idzie mu to całkiem dobrze, także w Wielkiej Brytanii. Gra na Steam. P osiada ETS 2 Going East ze Skandynawią, Viva la France etc. Ostatnio znaleźliśmy filmiki na Youtube pokazujące tzw. pojazdy samochody osobowe .mody. Ściągnąlem dla niego BMW 5 Touring. Udało się bez problemówen po instrukcjach z Youtube zainstalować w grze u dealera DAF. Niestety nie może nim jeździć ponieważ ma na koncie około 2 mln Euro na minus. MA aktywowanych wiele miast ale popełniał ten błąd że przerywał zlecenia w trakcie i na początku łamał przepisy. Teraz przestrzega wszystkich zaleceń ale minus pozostał. Czy jest jakijś sposób aby aktywować mody bez pieniędzy? Czy trzeba stworzyć nowy profil i jeździć od nowa?. Poprosze o pomoc. Pozdrawiam.


RE: Używanie pojazdów z mod - Hardcor123 - 20/01/2017 09:17 AM

Spróbuj brać kredyty ale co za tym idzie to potem Ci będzie spacało i tez może Ci stan na minus wejść, jak byś miał na plusie można by było cheat engine nabić pieniądze ale z minusa nie da rady. Ja bym radził założyć nowy profil, dodać pieniądze cheat engine i niech Sobie młody pomyka Wink


RE: Używanie pojazdów z mod - RadolSzczecin - 21/01/2017 03:18 PM

Prześlij mi pliki tego proflu to Ci poprawię konto.
Oczywiście wszystko przez PW