eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
JERRY Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-505.html)
+--- Wątek: JERRY Trans (/thread-43195.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: JERRY Trans - jarson - 07/02/2018 04:16 PM

W Gallup oddana naczepa z gipsem, z sąsiedniej firmy podjęta kolejna, tym razem z zaprawą murarską, na Santa Fe, NM. Kurs blisko, nie ma spiny czasowej, a chłopaki na firmie pozwolili zostawić na godzinkę zestaw pod ich okiem i pozwiedzać troszkę miasto. Trochę ubogo, cisza, spokój, ciekawiej podobno jest w północnej części miasta, ale tam nie było czasu zasuwać na piechotę. Jak będzie czas to z Santa Fe też wrzucę kilka zdjęć Wink

mała niespodzianka...
Image
pewnie instruktor ds. bhp Wink
Image

Image

Image

Image

Image

Image
przypilnowali, dobre chłopaki Big Grin
Image


RE: JERRY Trans - jarson - 09/02/2018 07:57 AM

Na niedzielę udało się wrócić do domu, tak jak chciałem. Kilka zdjęć z powrotu (jeszcze w NM).
Image

Image

Image

Niedziela na spokojnie, kurs z garażu do mechanika i z powrotem. Troszkę posprzątałem kabinę, dopucowałem tu i ówdzie. Autko odszykowane i gotowe na kolejne mile Smile W pn nad ranem załadunek i rura na Nevadę! Tylko jeszcze gdzieś po-bliskiemu trzeba by napoić potwora... Smile

Image

Image

Image

Image


RE: JERRY Trans - jarson - 01/10/2018 03:25 PM

Powracamy do relacjonowania Big Grin
Na początek jedno foto z parkingu na północ od Clifton, AZ. Zestaw już na bazie w LA, szykujemy się do przeprowadzki do Oregonu, prawdopodobnie do Portland Smile Niedługo kilka zdjęć z ostatniego kółka LA, CA - Albuquerque, NM - Santa Fe, NM - Phoenix, AZ - Clifton, AZ - LA, CA.
Image


RE: JERRY Trans - jarson - 02/10/2018 05:27 PM

Obiecanych kilka fotek - głownie z Clifton, AZ i powrotu na Californię

Image

Image

Image

Image

Image

Na prawdę bardzo przyjemna widokowa trasa, szczególnie odcinek od Clifton do I-40, a i sama kopalnia w Clifton robi wrażenie, ogromna!
Za parę dni przeprowadzka do Oregonu. Prawdopodobnie Portland, ale to jeszcze zależy od tego, jakie firmy są w miastach, w których można kupić garaż. Raczej wciąż nastawiam się na jazdę z izotermą, a nie z oregońskim drewnem (może okazjonalnie). Najbliższa relacje to jeszcze w tym tygodniu pierwsze wrażenia z północy zachodniego wybrzeża. Następny tydzień to pewnie króciaki po Oregonie a potem coś dłuższego - na Nowy Meksyk lub Arizonę Wink


RE: JERRY Trans - Dolar - 03/10/2018 12:25 PM

Bardzo przyjemnie się czyta tekst i ogląda zdjęcia które są dobrej jakości. Widać, że masz pojęcie i znasz klimat Ameryki.


RE: JERRY Trans - jarson - 04/10/2018 06:23 PM

Zapowiedź przeprowadzki do Portland, OR Big Grin
Image


RE: JERRY Trans - jarson - 05/10/2018 10:49 AM

A więc drodzy ostatnie pożegnanie z siedzibą w Mieście Aniołów. Piątek 9:00 ruszamy na daleką północ, do nowego domu Smile
Image

W Hornbrook na północy Californi spanie złapało, nie było sensu cisnąć na siłę dalej.
Image

No i wjechali my Smile
Image

Pustego na wagę ściagnęli... Patykiem_1
Image

Mijamy Eugene, kulturowo-edukacyjne centrum Oregonu.
Image

Oto Portland przed nami!
Image

I moja nowa siedziba. W porównaniu z LA, gdzie miałem blisko na plażę, tutaj jakaś wątpliwa przemysłowa dzielnica na zachodzie miasta...
Image
Image

Ekipa przeprowadzkowa wyładowała moje rzeczy, niech ogarną, pownoszą, bo mnie ciągnie w trasę.... Jest sobota wczesne popołudnie. Nie będę zamulał Big Grin Bierzemy dostępnego króciaka do Burns za wschód stanu, jakiś ryż z Cargo przy lotnisku, pewnie prosto z Chin. Czyli przy dobrych wiatrach w niedzielę wieczorem będę już na spokojnie na bazie. No to jazda!

Image

Jako zapowiedź króciaka po Oregonie Portland - Burns - Astoria mijana gdzieś w oddali góra Hood, dokładniej starowulkan - najwyższy szczyt Oregonu (3429m n.p.m.). Jego ostatnia erupcja miała miejsce w 1907 roku.
Image


RE: JERRY Trans - Dolar - 05/10/2018 05:55 PM

Wszystkiego mieć nie można, nowa siedziba wygląda okazale. Powodzenia na nowych terenach!


RE: JERRY Trans - jarson - 09/10/2018 05:00 PM

Zapowiadana trasa na Burns oraz powrót Wink

Widoczki
Image
Image
Image

Spanie na rest area, a rano śniadanko
Image

Zanim kontynuować trasę można pobawić się dronem. Widok z parkingu:
Image
A oto co mijałem wczoraj tuż przed parkingiem:
Image

Po rozładunku trzeba potwora nakarmić, a potem powrót na północ, konkretnie do Astorii z jakimiś bulwami
Image
Image
Image
Image
Image

A na koniec bonus z niepublikowanej trasy Smile
Image


RE: JERRY Trans - Bozo - 09/10/2018 05:29 PM

Oregon wymiata, a ten wąwóz z pociągiem na dalszym planie, to już w ogóle poezja dla oczu Smile