eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
JERRY Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-505.html)
+--- Wątek: JERRY Trans (/thread-43195.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: JERRY Trans - jarson - 24/12/2019 05:59 PM

Idzie nowe...
Image


RE: JERRY Trans - jarson - 25/12/2019 02:37 PM

Pierwsza z dwóch części kółka Portland (OR) - Los Angeles (CA) - Cedar City (UT) - Phoenix (AZ) - Tacoma (WA)

Do Miasta Aniołów, do Sell Goods'a po drugiej stronie ulicy mojej poprzedniej siedziby wiozłem całą izotermę orzechów :D
Image

Na początku trochę padało,
Image

...ale na pauzie 30min. w Medford pogoda pozwoliła już na spacer, przy okazji mechanik wymienił szwankujące koło.
Image

Nazajutrz California i miasto, gdzie otwierałem swoją firmę...
Image

Image

Image

Image

Image

Z LA złapałem kurs na Cedar City w Utah, zasłony do Home Stroe'a, a więc czekały mnie widoki I-15 z Vegas po drodze :D
Opuszczamy "rodzinne" miasto. Przed Barstow tankowanie i spanie.
Image

Image

Image

Ruszamy skoro świt. Kierunek północno-wschodni I-15stką przez Las Vegas i króciutki kawałek Arizony.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Po rozładowaniu od razu załadowali troche sprzętu AGD na Phoenix w Arizonie, a więc widoków ciąg dalszy. O nich już niedługo.


RE: JERRY Trans - Bozo - 25/12/2019 02:58 PM

Klimatyczna relacyjka Ok


RE: JERRY Trans - michalz - 25/12/2019 06:45 PM

Sympatyczna relacja Wink


RE: JERRY Trans - Kurdianeł - 25/12/2019 08:53 PM

Przyzwoite fotki Big Grin


RE: JERRY Trans - jarson - 26/12/2019 04:55 PM

Druga część kółeczka. Ty razem sprzęt AGD z Cedar City (UT) do Phoenix (AZ), a następnie z lotniska w Phoenix zabawki do portu w Tacomie (WA).

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: JERRY Trans - rafaelcz82 - 26/12/2019 05:43 PM

Wspaniałe relacje, wtyk ATSie czuć klimat hameryki. Czy to autostrady przez pustynie, czy przełęcze górskie, wszystko jest wykonane przez scs na wysokim poziomie. Po ostatnim dlc sam nie wiem, co wybrać, pyrkać manem w ETS2, czy może peterbiltem w ATSie Wink


RE: JERRY Trans - jarson - 26/12/2019 10:53 PM

Ostatnimi czasy trochę wróciłem do ETSa, tzn. 2-3 kółka w ATSie na 1 kółko w ETSie Big Grin


RE: JERRY Trans - Michal_Z_gno - 27/12/2019 12:57 AM

Fotki eleganckie a co do auta to w środku bardzo przyjemny i aż chcę się nim jeździć jednak z zewnątrz to kompletnie nie moja bajka.


RE: JERRY Trans - jarson - 27/12/2019 01:36 AM

To są właśnie gusta, mnie on się tak bardzo z zewnątrz nie podoba, że aż mnie jakoś pociąga Smile To jest takie „coś innego” wśród amerykańskich trucków, choć z sentymentem wspominam mojego t680, którym to chyba ponad 270 tys. mil machnąłem w zasadzie od premiery gry. Stoi w garażu, pewnie jeszcze niejeden króciak nim wpadnie z drewnem czy coś Smile Pewnie pojeżdżę tym międzynarodowym potworkiem do pojawienia się Cascadii albo nowego Volvo. Niby kolejny ma być Mack Anthem, pojawiły się w plikach prefaby dilerów Macka, ale ten to mi się dopiero nie podoba... Smile