eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Nowy Meksyk - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: DLC Nowy Meksyk (/thread-43242.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: DLC Nowy Meksyk - Rene-GAD - 09/11/2017 06:58 PM

Jak dotrę bo mam zlecenie to się wypowiem w temacie :E


RE: DLC Nowy Meksyk - jarson - 09/11/2017 09:39 PM

(09/11/2017 06:48 PM)mrzumi napisał(a):  Wybacznie żę krótko:
Jak Wasze wrażenia z Nowego Meksyku?

Świeżo Smile
I jakość jak to ATS, jak tak dalej pójdzie, to za niedługo o Californii będziemy marudzić, że nudna, jak ETSowe Niemcy.
Na drogach i w miastach ciekawe urozmaicenia.


RE: DLC Nowy Meksyk - Zielony - 10/11/2017 10:07 AM

Meksyk za 36,99 zł http://swiatsymulatorow.pl/produkt/ats-dodatek-nowy-meksyk/


RE: DLC Nowy Meksyk - xyzan - 10/11/2017 11:48 AM

Za 36zł to bardzo dobre DLC. Jakość widać, jest bardzo dobra, dużo szczegółów i w ogóle... Jednak to nadal w większości pustynia... Tyle, że w wyższej jakości Big Grin
Póki co, przejechałem 500mil i co zauważyłem, to przede wszystkim oznakowanie - jest mega realistyczne. Każdy pas oznaczony dokąd jedzie, numerami dróg, miejscowościami... Bardzo użyteczne, jak się lubi jeździć na znaki Smile Pewnie jest dużo ukrytych smaczków, na które nie zwrócę za bardzo uwagii, bo patrzę na drogę Big Grin Może więcej się wypowiem jak ogarnę więcej kilometrów - to takie pierwsze wrażenia


RE: DLC Nowy Meksyk - Ania - 10/11/2017 11:58 AM

To i Ja swoje 3 grosze wtrącę. Co do płynności jest lepiej niż np.w CA,i to pewnie za sprawą tych pustkowi. Nie ma tam dużego natężenia ruchu,budynków etc.,więc i nie ma co "ciąć" Big Grin Nie mniej jednak pierwsze co mi się w oczy rzuciło to przerobione zjazdy/wjazdy, skrzyżowania no i oznakowanie. DLC kupiłam na świat symulatorów właśnie, i póki co jestem zadowolona.


RE: DLC Nowy Meksyk - topiq - 10/11/2017 01:46 PM

Miałem nie kupować do złotówek na Steam i wyprzedaży, ale za niecałe 37 zł to się nie będę wygłupiał. Na znaki to i w ETS 2 dało się jeździć. Sprawdzone jak się kiedyś mi nawigacja na PM obraziła i nie wyznaczyła trasy do Islandii. Ale każdy realizm miło przyjmuję.
A może by kto był chętny moją żonę i córkę na weekend przygarnąć? Daje dwie flaszki dobrego bimbru Wink Spróbuję dziś je szybko uśpić (ponoć Dobranoc Forte robi robotę Wink ) i z pomocą dużej ilości kawy pojeździć trochę po nowych terenach. W ATS przyjemnie się jeździ ze względu na optymalizację, na spokojnie 60 fps wszędzie czy to miasto czy pustynia na ustawieniach ultra i 400% skalowaniu w FHD. Mam nadzieję też, że w ETS 2 również wrzucą pomysły z ATS razem z 1.29 i DLC Italy. 37 zł to serio nie są wielkie pieniądze jak na dodatkowe kilka tysięcy mil jazdy wydane raz czy dwa na rok. Wystarczy sobie odmówić 2-3 sześciopaki, 3 paczki fajek czy innych przyjemności w zależności co kto lubi.
Ciekawy jestem, w jakim teraz kierunku pójdą z następnym DLC? I oby się w końcu zdecydowali na wdrożenie nowszego DX11 albo nawet Vulcana, przynajmniej jest niezależny od Windows 10. Bez tego będzie jak z CoD: WWII, silnik stary a wymagania rosną coraz bardziej niewspółmiernie do jakości grafiki.


RE: DLC Nowy Meksyk - xyzan - 10/11/2017 03:51 PM

Spekulacje mówią, że pójdą na północ, do Oregonu. Na forum pokazali screena ze znakami, gdzie były znaki na miejscowości i drogi w Oregonie. Taka delikatna sugestia Wink Akurat na PM to cieżko na znaki jeździć, bo umieszczają na znakach miejscowości których nie ma w grze, ale mniejsza. Widać tą jakość i dbanie o detale w tym nowym dodatku i mi się to podoba. Ulepsza to grę. A żeby była wydajniejsza, to samo przepisanie na DX11 nie wystarczy, bo trzeba by ją zoptymalizować pod nowe funkcje DX11, co by oznaczało, prawdopodobnie, przepisanie większości gry, czyli de facto stworzenie ETS3... Przeniesienie na DX11 niesie ze sobą jeszcze jednen problem - ludzie ze starszym sprzętem nie będą mogli grac... Kupiłeś grę 4 lata temu, chodziła, teraz dostajesz aktualizacje i przestaje chodzić... i co dalej?


RE: DLC Nowy Meksyk - xxtrokerxx - 10/11/2017 09:28 PM

A te losowe wydarzenia w na drodze to tylko na terenie DLC czy na całej mapie ?


RE: DLC Nowy Meksyk - xyzan - 11/11/2017 09:56 AM

Na całej mapie


RE: DLC Nowy Meksyk - mrzumi - 11/11/2017 11:29 AM

1)Od raportowania błędów są specjalne działy na forum SCS Software, a nie mrzumi na forum eTrucks.

2)
Cytat:To niewiele zmian a naprawdę uatrakcyjnia ten klasyczny model trucka, bez którego trudno sobie wyobrazić prawdziwe hamerykańskie hajłeje Smile.
Rozwiń proszę w czym się przejawi te uatrakcyjnienie, gdzie będzie wartość dodana dla gracza.

3) Co Kenworth w900 ma wspólnego z Nowym Meksykiem?